Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinden evlilik sinyali

Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinden evlilik sinyali

'Görümce' adlı filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Gupse Özay'dan hayranlarını heyecanlandıran tweet.

Gupse Özay "Görümce" adlı yeni filminin çekimleri için şu sıralar vaktinin çoğunu sette geçiriyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde sette büyük bir sürprizle karşılaştı. 

"Görümce" filmiyle beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Özay'ın, "Bugün sette hayatımın en heyecanlı anlarından birini yaşadım, ama söylemem. Sürpriz…" şeklindeki tweet'i takipçilerini heyecanlandırdı.

İddiaya göre Gupse Özay sette sevgilisi Barış Arduç'un evlilik teklifi ile büyük mutluluk yaşadı. 

Takipçileri ünlü oyuncunun bu mesajından sonra "Yoksa evlenme tekfi mi aldınız?", "Düğün mü var?", "Bir ömür boyu mutluluklar dilerim" şeklinde yorumlar yağdırdı. 

Gupse Özay geçtiğimiz günlerde Barış Arduç'un kardeşinin düğününe katılmıştı. Güzel oyuncunun sevgilisinin ailesi ile çekilen fotoğraflarını görenler 'Gupse Özay aileye girdi' şeklinde yorumlar yapmıştı.

gupse özay ve barış arduç evleniyor mu

"Evlilik bize uzak değil" demişti
Barış Arduç geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşları Derya Karadaş ve Haki Biçici'nin düğün töreni sonrası muhabirlerin "Gupse Özay'la ne zaman evleneceksiniz" yönündeki sorularına "Evlilik bize uzak değil" diye yanıt vermişti.

Hayranları ünlü çiftin ne zaman nikah masasına oturacağını merak ederken Gupse Özay bu tweet'i ile her an evlenebileceklerinin sinyallerini de vermiş oldu.

Yorumlar | 2
üye profil
mert bozkurt 1 yıl önce
yaşlı ile evlen
yüksel güloğlu 1 yıl önce
aile tanıyor nikahsız yaşıyor zaten mutassıp barış tan açıklama yok adam İtalyada kadın konuşuyor alsada millette kurtulsa yaşlı gupse den