GUPSE ÖZAY'DAN SÜRPRİZ EVLİLİK AÇIKLAMASI: DÜĞÜNLERİ SEVERİM AMA...

GUPSE ÖZAY'DAN SÜRPRİZ EVLİLİK AÇIKLAMASI: DÜĞÜNLERİ SEVERİM AMA...

Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı "Görümce" filminin basın tanıtımı yapıldı.

Geniş oyuncu oyuncu kadrosuyla sezonun iddialı yapımları arasında yer alan "Görümce" filminin senaristi ve başrolü Gupse Özay, basın tanıtımında konuştu. Senaryoyu kendi yaşadıklarından esinlenerek yazdığını anlatan Özay, "Film net beni anlatıyor denilebilir, yüzde yüz ben ve benim yaşadıklarım, çok zayıfladım bu film için, kafamdaki görümce rolü biraz kara kuru zayıf bir şeydi, daha önce tartıldığımda 49 kiloya kadar gerilediğimi gördüm ama üstüne biraz aldım, filmler beni zayıflatıyor" dedi.

Gupse Özay, Barış Arduç'un ailesine girdi!

"Kiralık Aşk"ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç'la uzun süredir birlikte olan güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili de ipuçları verdi. Geçen yaz Arduç'un ağabeyinin düğününe katılan Özay konu hakkında "Evet Barış'ın ağabeyi evlendi, üç erkek kardeşler, ben de aileden herkesi tanıyorum" diye konuştu.

Gupse Özay ve Barış Arduç evleniyor mu?

Konu düğüne gelince Barış Arduç'la evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusu sorulunca Gupse Özay'dan ilginç bir cevap geldi; "Düğünleri severim, halayları severim, ama hiç imrenmedim, 1500 kişiyi öpemem, şu an böyle güzeliz"

Barış Arduç: Gupse ile çok mutluyuz hatta...

Gupse Özay'ın 'Görümce'sinden ilk tanıtım!
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 22:15:42

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin