Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden mutlu haber

İki yıl önce Çeşme'de nikah masasına oturan oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinden müjdeli haber geldi. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Gupse Özay'ın altı aylık hamile olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2022 15:56
Değiştirme Tarihi: 23.05.2022 15:56
Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden mutlu haber

Altı yıldır birlikte olduğu meslektaşı Barış Arduç ile Temmuz 2020'de nikah masasına oturan Gupse Özay, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Bir süredir ekranlardan uzak olan ve sosyal medya hesabından da paylaşım yapmayan güzel oyuncudan müjdeli haber geldi. 

"GUPSE EVDE"

Daha önce "Çocuk istiyor musunuz?” sorusuna, gülerek “Biraz daha zaman” diyen ve birkaç gün önce bir davete katılan Barış Arduç eşi Gupse Özay'ın evde senaryo yazmakla meşgul olduğunu söylemişti.

Yakışıklı oyuncu, “Görüşemediğiniz için bir isyan oluyor mu evde?” sorusuna da “Hayır olmuyor. Bizim mesleğimizin doğasında bu var. İkimiz de birbirimize saygı duyan insanlarız” yanıtını vermişti.

ALTI AYLIK HAMİLE

Bu açıklamadan günler sonra Özay'ın 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Ünlü isim, güzel haberi; gazeteci Ömür Sabuncuoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı "Teyze oluyorum. Az önce Gupse ile konuştum. Altı aylık hamile ve çok iyiler" paylaşımını kendi hesabından yayınlayarak duyurdu.

Sinema filmleriyle gişede büyük başarı yakalayan 37 yaşındaki Gupse Özay, paylaşımına "Teşekkür ederiz" notunu düştü.

"EVLENDİKTEN SONRA HAYATIMDA BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ"

2014 yılında Deliha filminin çekimleri sırasında aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç, uzun yıllar süren evliliklerini 2020 yılında evlilikle taçlandırmıştı.

Yakışıklı oyuncu, evliliğin hayatını değiştirmediğini ”Yazarak çizerek zaman geçiriyor. Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu, değişen bir şey yok. Tadımız keyfimiz yerinde" sözleriyle ifade etmişti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin