Güneşin Kızları'nda sürpriz değişiklik!

Güneşin Kızları'nda sürpriz değişiklik!
Yayınlanma Tarihi: 28.08.2015 11:45 | Değiştirme Tarihi: 28.08.2015 15:25

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşin Kızları yeni sezonda yeni gününde ekrana gelecek.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları için yeni kararlar alındı. Güneşin Kızları; yeni sezonda, yeni gününde, 31 Ağustos pazartesi saat 20:00'de ekranlara gelecek.

 


Kanal D'nin, yapımını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda,Fatmagül Fakı'nın yer aldığı yeni dizisi "Güneşin Kızları", 31 Ağustos'tan itibaren artık Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşacak.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

 

Son bölümde neler olmuştu?

 

 
Güneşin Kızları 10. Bölüm de: Haluk'un yaptığı kaza, Güneş'in kızgınlığını bir anda unutturuyor.
 
Savaş, Nazlı’nın mektubunu okuduktan sonra allak bullak olur. Nazlı ile açık açık konuşmaya karar verir. Fakat Nazlı, kendisini Savaş’tan uzaklaştırmaya çalışır. Ne zaman ona yakınlaşsa canı yanmaktadır. 
 
Ali’nin kendisinden kaçmasına üzülen Selin, Ali’den uzak durma kararı alır. Ne kadar dil dökse de, Ali onu affetmez. Fakat Ali, birden bire değişir ve Selin’e tekrar yakınlaşır.  Selin bu yakınlıktan hoşnuttur. Fakat bilmediği şey bu yakınlığın altında, Didem ve Tuğçe’nin Selin’e karşı yaptığı bir plan vardır.
 
Haluk’un kaza yapmasının ardından Güneş, Haluk’a karşı kızgınlığını bir anlığına unutur fakat yine de kafasında soru işaretleri vardır: Haluk bu kazayı nasıl yapmıştır?

 

Haber ile ilgili metin girin!.