Gündeme bomba gibi düşen iddia! Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Yılbaşından bu yana beraber olan ve neredeyse iki aydır beraber yaşadıkları konuşulan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın nikah masasına oturacakları iddia edildi. Cem Yılmaz'ın tek evliliği Ahu Yaptu ile 2012 yılında olmuş ve bu evlilikten Kemal Yılmaz dünyaya gelmişti.

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2020 13:23
Değiştirme Tarihi: 02.05.2020 13:23
Gündeme bomba gibi düşen iddia! Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Ünlüler dünyasının en göz önünde olan iki ismi Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz'ın karantinadan sonra evlenecekleri iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İlk kez Şubat ayında birlikte Yunanistan'ın başkenti Atina'da görüntülenen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, sonrasında ilişkilerini duyurmuştu.

Güzel oyuncu, Atina tatili dönüşü İstanbul Havalimanı'nda, "Ne söyleyeyim ki her şey gördüğünüz gibi" demişti.Usta komedyen ise "İlişkiniz nasıl başladı?" sorusuna, "Gördüğünüz gibi neşeli ve mutluyuz. Beraberliğimiz çok güzel gidiyor" yanıtını vermişti. Her sevgilisine geleneksel olarak bir şarkı söyleyen Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya için aracına binerken, Yalın'ın 'Küçücüğüm' parçasını söylemişti. Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle 45 gündür evde olan çift, birbirlerini daha iyi tanıyarak evlilik provası yaptı. Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'nın önünde diz çöküp evlenme teklifi etti. Serenay Sarıkaya'nın, usta komedyenin evlilik teklifine "Evet" yanıtını verdiği ileri sürüldü. Üç aydır birlikte olan çiftin, karantina sonrası dillere destan bir düğün yapmaya hazırlandığı iddia edildi.