Gülşen: Ülkeme döndüğümde toprağı öpesim geliyor

Gülşen: Ülkeme döndüğümde toprağı öpesim geliyor
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2020 11:19
Değiştirme Tarihi: 27.02.2020 11:19

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ile yeni albümü için geç saatlere kadar çalıştı. Stüdyo çıkışı görüntülenen şarkıcı, sık sık Londra’ya gitmesiyle ilgili konuştu.

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ile yeni albümü için geç saatlere kadar çalıştı. Stüdyo çıkışı görüntülenen şarkıcı, sık sık Londra’ya gitmesiyle ilgili konuştu: “Eşimin işleri nedeniyle Londra’da oluyoruz. Ama Türkiye bambaşka, eşi benzeri yok. Ülkeme döndüğümde toprağı öpesim geliyor.”Londra-İstanbul arası mekik dokuyan ünlü şarkıcı Gülşen, önceki akşam aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ve Edis ile birlikte geç saatlere kadar albüm çalışması yaptı. Çıkışta gazetecileri karşısında görünce şoke olan Gülşen, "Umarım şarkıyı duymadınız. Kaydetmediniz değil mi?" diyerek espri yaptı.

Gülşen, "En pahalı besteleri sizin yaptığınız doğru mu?" sorusuna, "Tabii ki en pahalı biziz, doğru" diye cevap vererek kahkaha attı. Ardından ünlü şarkıcı, "Arkadaşlar espri yapıyoruz ama fiyat konuşmak çok doğru olmaz. Benim aylık bakımım da yazılan rakamlar gibi değil" dedi.

'ÜLKEME DÖNDÜĞÜMDE TOPRAĞI ÖPESİM GELİYOR'

Gülşen, Londra'daki hayatlarıyla ilgili soruları şöyle yanıtladı: "Biz eşim Ozan'ın işleri için genellikle orada oluyoruz. Her yerin ayrı bir güzelliği var ama Türkiye bambaşka, eşi benzeri yok. Ülkeme döndüğümde toprağı öpesim geliyor."