Gülşen konserlere ara vermiyor

Gülşen konserlere ara vermiyor

Gülşen, konserlerine ara vermeden devam ediyor. Dün gece Bodrum’da sahne alan Gülşen ve kocası DJ Ozan Çolakoğlu yoğun ilgi gördü.

6 aylık hamile olan şarkıcı Gülşen, konserlerine ara vermeden devam ediyor. Dün gece Bodrum’da sahne alan Gülşen ve kocası DJ Ozan Çolakoğlu yoğun ilgi gördü.

Gülşen, kocası DJ Ozan Çokaloğlu ile birlikte sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.6 aylık hamile olan ve karnı iyice belirginleşen Gülşen şarkılarını söylerken bir an olsun yerinde durmadı.

Gülşen

Gülşen, hakkında yapılan "bu gidişle sahnede doğuracak" yorumlarını doğrularcasına hareketli şarkılarda danslarıyla dikkat çekti. Geniş, şeffaf bir elbise giyen ünlü sanatçıyı dinlemeye ise yaklaşık 2 bin kişi geldi. Gecenin ilerleyen saatlerinde mekanda yer kalmayınca kulübün kapıları kapandı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Gülşen’in fotoğraf ve görüntülerini çekmek isteyen hayranları birbirleriyle yarıştı.

Gülşen

Sahnede herkesin bayramını kutlayan Gülşen "kaçıncı gün oldu bugün, üç mü? biz hep yollarda, uçaklarda ve sahnede olduğumuz için günleri karıştırmış durumdayız. İnşallah çok güzel geçiyordur bayramınız. En azından bu gece harika geçeceğine söz veriyoruz. Onun için de hiç durmadan şarkı söylüyoruz" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

(İHA)

Görüntülenme : 1889 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 12:09:11
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 21:14:03

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin