Gülşen 7 ayda 14 milyon TL kazanacak!

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 11:40 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 12:49

Ünlü şarkıcı Gülşen, 7 ayda 110 konser verecek, konser başına 130 bin TL alacak. Konser maratonunda eşi Ozan Çolak ve minik oğlu Azur Benan da Gülşen'in yanında olacak. Gülşen 110 konserden 14 milyon 300 bin TL kazanacak.

İşte magazin dünyasından haberler...  

Emina Jahovic Pişman 

Mustafa Sandal ile olan evliliğini geçtiğimiz günlerde bitiren Emina Jahovic, ''keşke yeni ilişki için acele davranmasaydım'' itirafında bulunmuş. Mustafa Sandal'dan ayrıldıktan sonra adı Saadettin Saran ile anılan ve aşk yaşayan Jahovic pişmanlığını açıkça dile getirmiş. 

Berkay'dan yeni gelir açıklaması

Berkay,  Arda Turan'la davasında aylık gelirinin 1000 lira olduğunu söylemiş ve çok tepki çekmişti. Ünlü şarkıcının Şubat ayı başında aylık kazancını 200 bin lira olarak belirtmiş olmasına rağmen yine bu ayın ortalarında verilen yeni bir dilekçe ile bu defa kazancını 250-250 bin lira arasında gösterdiği gazetelere yansıdı. 

Sibel Can'a İbo'dan sürpriz

Sibel Can, Bostancı'daki konserinde sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Sibel Can'a kadim dostu İbrahim Tatlıses'ten beyaz güllerden oluşan dev bir çelenk geldi. 

Ezgi Mola'nın çocukluk hali

Ezgi Mola, sosyal medya hesabında kendisinin 1 yaşındaki çocukluk fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncu kendisi için ''bu benim ilk gazete haberim, sene 1984. Arkadaşlar ben baya Çaki ile Sezercik filminde 'vuyucam kıybacı' diyen çocuğun karışımıymışım'' dedi. 

Rafet El Roman estetik iddialarına isyan etti

Ünlü şarkıcı, ''Yaptırsam şu çatıklarımı yaptırırım ya da koca burnumu ama gerek duymuyorum, lanet olsun doğuştan karizmatiğim ben ne yapayım? Hayata karşı direncimi ve heyecanımı yitirmiyorum hepsi bu'' diyerek estetik iddialarına yanıt verdi.