Gülse Birsel'den 'Aile Arasında' itirafı!

'Avrupa Yakası', 'Yalan Dünya' ve 'Jet Sosyete' dizilerinin senaristi Gülse Birsel, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Birsel, 2017'de yayınlanan 'Aile Arasında' filmindeki oyuncularla çekilen karesini yayınladı ve yapımla ilgili bir itirafta bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 14:54
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 14:54
Gülse Birsel'den 'Aile Arasında' itirafı!

Gülse Birsel'in kaleme aldığı, başrollerini Demet Evgar ile Engin Günaydın'ın paylaştığı 'Aile Arasında', 2017 yılında vizyona girmiş ve film bir ayda 3.5 milyon kişi izlemişti.

PARKASININ CEBİNDE BULDU 

Havaların soğumasıyla fotoğraftaki parkasını dolabından çıkaran 50 yaşındaki Gülse Birsel, büyük bir sürprizle karşılaştı. Yıllar sonra giydiği parkasının cebinden 'Aile Arasında' setinde çekilen bir fotoğrafı buldu. Ünlü oyuncu ve senarist, fotoğrafın hikayesini sevenleriyle paylaştı.

"ADANA'DA DEĞİL, SİLİVRİ'DE BİR EVDE ÇEKMİŞTİK" 

Birsel, "2017 Ekim... Silivri'de 'Aile Arasında' düğün sahneleri çekimi ve feci soğuk bir gece... (Evet, düğün sahnelerini Adana'da değil, Silivri'de bir evde çekmiştik.)" ifadelerini kullandı.

Ayrıca fotoğrafın hikayesini anlatmayı da ihmal etmeyen ünlü isim, "Dün yıllar sonra aynı parkayı giyip, elimi cebime atınca bu fotoğrafı buldum. (Makine Derya'nındı ve fotoğrafları kimseye vermiyordu. Muhtemelen çalmışım ben bunu...)" diye konuştu.

Başrollerini Engin Günaydın ve Demet Evgar'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Devin Özgün Çınar, Ayta Sözeri, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar, Rıza Akın, Derya Karadaş ve Su Kutlu gibi isimler yer almıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin