Gülşah Suna kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen Gülşah Suna kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye'de bu akşam ana kadroya giren 15. isim Gülşah Suna oldu. Final turuna kalma başarısı gösteren Gülşah Suna, bu akşam rakiplerine göre daha iyi tabak çıkardı. Böylece MasterChef 2020'de günün kazanan ismi oldu ve önlüğü kaptı. Peki, MasterChef Gülşah Suna kimdir? MasterChef Gülşah Suna kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2020 22:58
Değiştirme Tarihi: 16.08.2020 22:58
Gülşah Suna kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen Gülşah Suna kimdir, kaç yaşında?

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef'te bu akşamın kazanan ismi Gülşah Suna oldu. Böylece Gülşah Suna, MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna giren 15. yarışmacı oldu. 16 Ağustos Pazar akşamı MasterChef'in 27. bölümünde Gülşah Suna, şeflerin oybirliği ile verilen karar sonunda MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı olma hakkını kazandı. Peki, MasterChef Gülşah Suna kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACISI GÜLŞAH SUNA KİMDİR?

Gülşah Suna, 28 yaşında at antrenörü. Yarış atı yetiştiren Gülşah Suna, pandemi dönemi nedeniyle işsiz kalmış. Geçen sene de MasterChef'e katılmış fakat ilk turda çok konuştuğu için yemeğe koyması gereken köfteyi tavada unutmuş ve bu yüzden şeflerden hayır oyu almış.  

MasterChef Türkiye'de şansını bir kez daha deneyen Gülşah Suna "Yemek yapmak bir sanattır. Ben iyi bir sanatçı olduğumu düşünüyorum. Umarım bu sene şefler lezzetimi beğenirler ve iyi bir tabak çıkartmışımdır." dedi.

Gülşah Suna, tahin soslu şinitzel, patates püresi, vişneli salata yaptığı ilk turda Mehmet şef evet - Danilo şef evet - Somer Şef hayır oyu aldı. Şeflerden iki evet oyu alan Gülşah Suna, MasterChef'te ikinci tura geçmeyi başardı.