Gülşah Saraçoğlu'ndan takipçisine olay yanıt! "Linç et beni..."

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Gülşah Saraçoğlu, 'iyi geceler' notuyla paylaştığı fotoğraflarıyla adından söz ettirdi. Ünlü modacının bu paylaşımına bir takipçisi "Göz bebeklerin ve kulakları hariç hiçbir yerin orijinal değil" yorumunu yaptı. Bu sözlere kayıtsız kalamayan Saraçoğlu ise kendine has üslubuyla yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 14:16
Değiştirme Tarihi: 22.11.2021 14:16
Gülşah Saraçoğlu'ndan takipçisine olay yanıt! 'Linç et beni...'

Bülent Ersoy, Gülben Ergen, Seda Sayan ve Demet Akalın başta olmak üzere birçok ünlü ismin sahne kostümlerini diken Gülşah Saraçoğlu, kendisini fazla estetik yaptırdığını gerekçesiyle eleştiren bir takipçisine yanıt verdi.

"HİÇBİR YERİN ORİJİNAL DEĞİL" 

Önceki gün Instagram hesabından "İyi geceler" notuyla fotoğrafını paylaşan Saraçoğlu'na bir takipçisi, "Göz bebeklerin ve kulakları hariç hiçbir yerin orijinal değil" yorumunda bulundu.

Yorumifşa'nın haberine göre; ünlü modacıdan bu yoruma yanıt gecikmedi. 39 yaşındaki Saraçoğlu, kendine has tarzıyla şu ifadeleri kullandı:

GÜLŞAH'TAN YANIT GECİKMEDİ 

"Özür dilerim size bu kadar rahatsızlık verdiğim için. Ayrıca parmak izim ve kan grubum da orijinal. Geri kalanını Türk doktorlarına emanet ettim. Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır. Hadi şimdi istediğin gibi linç et beni. Ne kadar kayda değer olduğumu sen kendi kafanda yaşa..."

"YÜZ NAKLİ YAPTIRDIM" 

Daha önce 'Doğal olan hiçbir şeyi sevmiyorum' diyen Saraçoğlu, Göz altlarıma yeni dolgu yaptırdım. Bu zamana kadar yaptırdığım estetiklerle ‘yüz nakli yaptırdım’ diyebilirim. Botokslarım var. Kaz ayaklarına müdahale, dudak dolgusu bir tık elmacık kemiğinde botoks var. Göğüslerimi 18 Eylül’de yeni yaptırdım iki ay önce… Ben estetiği seviyorum, doğal olan hiçbir şeyi sevmem. Bunu söyleyebilecek kadar da doğal bir kadınım" şeklinde konuşmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin