Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gülniahal Demir 63 yaşında gelin oldu

Gülniahal Demir 63 yaşında gelin oldu

Geçirdiği tüp mide ameliyatı sonrası 7 ayda 38 kilo veren oyuncu Gülnihal Demir'in gelinlik hayali gerçek oldu. Fazla kilolarından kurtulan ünlü oyuncu rolü gereği gelinlik giydi.

22.09.2016 10:14

Ünlü oyuncu Gülnihal Demir tüp mide ameliyatı olmuş ve 7 ayda tam 38 kilo vermişti. "Artık aşk filminde oynamak istiyorum" diyen oyuncu, 7 ayda 38 kilo verdikten sonra gelinlik hayalini gerçekleştirdi.

Dondurmam Gaymak ve Mandıra Filozofu gibi filmlerdeki başarılı performansıyla büyük beğeni kazanan Gülnihal Demir, geçirdiği tüp mide ameliyatı sonrası kilolarından kurtuldu. Ameliyat sonrası 7 ayda 38 kilo veren ve "Artık aşk filmlerinde oynayacağım" diyen oyuncu, dediğini yaptı.

gülnihal demir gelinlik giydi

Rolü gereği gelinlik giydi
Takvim'de yer alan habere göre, çekimleri Fethiye Seydikemer Seki Yaylası'nda devam eden 'Bahtiyar Bahtıkara' adlı sinema filminde yer alan 63 yaşındaki oyuncu, rolü gereği gelinlik giydi. Başrolü Kadir Çöpdemir ve Yeşim Salkım gibi isimlerle paylaşan sempatik oyuncu, Çöpdemir'in hiçbir gelini beğenmeyen annesini canlandırıyor. Kilo verdikten sonra oyunculuktaki performansının arttığını söyleyen Demir, oğluyla aynı filmde oynamaktan da çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Yorumlar | 0
üye profil