Güldür Güldür’ün Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya annesinin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı!

Güldür Güldür’de canlandırdığı Mehtap karakteriyle tanınan başarılı oyuncu  Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabı instagram üzerinden annesi ile olan bir fotoğraf karesini takipçileri ile paylaştı. Meltem Yılmazkaya'nın annesiyle benzerliği dikkat çekerken fotoğraf büyük beğeni topladı.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 09:08
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 09:08
Güldür Güldür’ün Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya annesinin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı!

Aile Saadeti, Dedemin Fişi ve Cici Babam gibi filmlerde rol alan en çok Güldür Güldür programında canlandırdığı Mehtap karakteriyle hafızalara kazınan Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

"BENİM ANACIM MİDYE GİBİDİR"

Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabından annesinin doğum gününü kutladı. Yılmazkaya annesinin doğum gününü şu sözlerle kutladı:

Haber ile ilgili metin girin!.

“Benim anacım midye gibidir, dışı sert içi inci! Hakkı bilir, aşkı bilir, emeği bilir almadan vermeyi, karşılıksız sevmeyi yani. Bana bugün en çok kızdığı özelliklerimi kendisi öğretmiştir! “Takma yavrum değmez” dediği her şeyi, zamanında kendisi sonuna kadar deneyimlemiştir, -canını yakan adama muzlu süt yapmayacaksın, -ders 1- , üstüne de tek başına bir kız çocuğu bırakmıştır hayatın tam ortasına! Ayakları sağlam basan bir kız çocuğu. Bugün her şey onun sayesinde! Çok sarılıp öpmez ama bir sabah ben uyurken başıma gelip “dünya artık çok kötü annecim, fırsatım olsa tekrar karnıma sokarım seni” demeyi de ihmal etmez. -çocuk sahibi olmak zor bu zamanda -ders 2- Hayat düşe kalka, güle oynaya, bazen de ağlaya zırlaya… Bizim ailede bayramları kalburabastı yapmak ve sevdiğine kavuşamamak adettir. -ölüm allahın emri ayrılık olmasa -ders 3- . Canım anacım! Seni çok seviyorum, ömrün uzun, kalbin dingin, ruhun çiçek olsun hep”

İlgili Sayfalar: Magazin