Güldür Güldür'de herkesi ağlatan seyirci! Kemal Sunal bana dedi ki...

Show TV'nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür'ün son bölümünde duygulandıran dakikalar yaşandı. Bir seyircinin büyük usta Kemal Sunal ile anısı herkesi duygulandırdı. Seyircinin o anısını anlatmasının ardından Kemal Sunal salonda uzunca bir süre alkışlandı.

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2021 17:20
Değiştirme Tarihi: 21.11.2021 17:20

Show TV’nin beğenilen eğlence programlarından Güldür Güldür’ün son bölümünde herkesi ağlatan bir olay yaşandı.

Usta sanatçı Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın sunduğu programda, bir vatandaş Kemal Sunal ile yaşadığı anısını anlattı. Vatandaşın anısı Kemal Sunal'ın Atatürk'e olan sevgisini ve saygısını bir kez daha ortaya çıkardı.

Ali Sunal, skeç başlamadan önce seyircilere dönerek, "Çok zor bir durumda kalan oldu mu aranızda" diye sordu.

Seyircilerden biri söz alıp, Kemal Sunal anısından şöyle bahsetti:

“Benim en zor olduğum an sizin babanızın karşısında oldu. Babanız sizi okuldan almaya gelmişti. Ben de o zaman lise ikinci sınıf öğrencisiydim, Kemal Sunal gelmiş, babanızdan imza almak istedim. Ama hiç kağıt yoktu yanımda. Cebimde 20 lira vardı. 20 lirayı çıkardım, ‘Kemal abi buna bir imza atar mısın’ dedim. ‘Atatürk’ün resminin olduğu kağıda imza atmam kardeş, git bana kağıt getir’ dedi. Hayatımda hiç o kadar utanmadım. ‘Ne olur beş dakika bekler misiniz’ dedim. Sağ olsun, kırmadı, bekledi, kağıdı getirdim, imzaladı. En zor durumda kaldığım o andır hayatımda, ben elli dört yaşımdayım.”

Vatandaşın bu anısından sonra salonda Kemal Sunal uzunca bir süre alkışlandı.

İlgili Sayfalar: Magazin