Gülçin Ergül 11 yıl önce dağılan Hepsi grubuyla ilgili açıklama yaptı | Hepsi grubu barışıyor mu?

Hepsi grubu yeniden bir araya mı geliyor? Hepsi grubu üyeleri ile ilgili geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme, yıllar önce büyük hayran kitlesine ulaşan grubu yeniden konuşulur ve merak edilir hale getirdi. Hepsi grubunun üyeleri arasında yer alan ancak yıllar önce grup üyeleriyle ilişkisi bitiren Gülçin Ergül, katıldığı canlı yayında merak edilen konuya dair net açıklama yaptı. Olayın üzerinden 11 yıl geçtiğini söyleyen Gülçin Ergül, artık uzamaması gerektiğini ifade etti ve ekledi: Ben gerçekten artık 11 sene öncesinde kalsın istiyorum artık böyle bir husumete gerek yok... Gülçin Ergül'ün bu ifadelerinin ardından Hepsi grubu ile ilgili bilgiler merak edilmeye, Hepsi grubu üyeleri ne yapıyor? Hepsi grubu barıştı mı? Hepsi grubu neden dağıldı? gibi sorular internette aratılmaya başlandı.

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 16:41
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 16:41
Gülçin Ergül 11 yıl önce dağılan Hepsi grubuyla ilgili açıklama yaptı | Hepsi grubu barışıyor mu?

Bir dönem müzikte fırtınalar estiren, büyük bir hayran kitlesini elinde barındıran, devamında da dizi projesiyle ekranlarda yer alan Hepsi grubu, 2009 yılında dağılmıştı. Hayranlarını derin üzüntüye boğan bu ayrılığın üzerinden 11 yıl geçti ve grup yeniden konuşulur hale geldi. Grubun konuşulur hale gelmesindeki neden ise, gruptan ayrılarak bağımsızlığını ilan eden Gülçin Ergül'ün Instagram'da Hepsi Eren ile yeniden takipleşmeye başlaması olmuştu. Bu durum, Hepsi grubu birleşiyor mu? Hepsi barışıyor mu? sorularını da peş peşe getirmişti.

Gülçin Ergül, bugün katıldığı bir programda grubtaki geçmişiyle ilgili ve bugünkü durumla ilgili konuştu. 

Koronavirüs salgını nedeniyle çok zor günlerden geçildiğini söyleyen Gülçin Ergül, olayın 11 yıl önce yaşandığını ifade etti ve artık uzamasının da anlamsız olduğunu belirtti. Gruptaki arkadaşlarından Eren ile arasında geçeni de anlatan Gülçin Ergül, Eren'in kendisine ait Instagram hesabında soru cevap etkinliği gerçekleştirdiğini ve burada kendisiyle ilgili güzel şeyler söylemiş olduğunu öğrendiğini ifade etti. 

Bunun üzerine Eren ile iletişime geçmeyi talep ettiğini söyleyen Gülçin Ergül, onunla konuştuklarını ve Instagram'dan birbirlerini takip etmeye başladıklarını söyledi.

Eren'in kendisi için çok özel olduğunu ifade eden Gülçin Ergül, ardından Hepsi grubu üyesi Yasemin ile de konuştuğunu, bu ikiliyle yaptıkları konuşmayı Eren ile Yasemin'in Cemre'ye ilettiğini belirtti. 

"HUSUMETE GEREK YOK, 11 YIL ÖNCESİNDE KALDI"

Cemre bir canlı yayında sesim ve şarkılarım hakkında beni mutlu eden bir yorumda bulunmuş' diyen Gülçin Ergül, kendisine teşekkür ettiğini duyurdu ve artık yaşananların 11 yıl öncesinde kalması gerektiğini belirterek husumete gerek olmadığını, bu nedenle de böyle bir adım attığını dile getirdi. 

“Çok zor günlerden geçiyoruz. 11 yıl önce de kalmış bir olayın artık uzamasını anlamsız buluyorum. Eren, Instagram hesabından soru-cevap etkinliği gerçekleştirmiş. Benimle ilgili güzel temennilerde bulunduğu bana iletildi. İletişime geçmek istedim. Konuştuk, yeniden takipleşmeye başladık. Eren çok özeldir benim için. Daha sonra Yasemin ile de konuştuk. Eren ile Yasemin bu konuşmamızı Cemre’ye iletmiş. O da bir canlı yayında sesim ve şarkılarım hakkında beni mutlu eden bir yorumda bulunmuş. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ben gerçekten artık 11 sene öncesinde kalsın istiyorum artık böyle bir husumete gerek yok. Böyle bir adım attım.”

HEPSİ GRUBU BİRLEŞİYOR MU? 

Gülçin Ergül'e kendisine yöneltilen bir soruya ilginç de bir cevap verdi. Program sunucusunun, 'Sahne teklifi gelse Hepsi ile sahneye çıkar mısın' sorusuna flaş bir yanıt veren Gülçin, 'Söz konusu yardımsa  başka bir şey, neden olmasın' dedi. 

HEPSİ GRUBU ÜYELERİ KİM?

Hepsi grubu üyeleri, Gülçin Ergül Cemre Kemer Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük isimlerinden oluşuyor. Hepsi Eren Bakıcı 18 Mayıs 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Hepsi Cemre Kemer  17 Şubat 1985 yılında doğmuştur. Hepsi Yasemin Yürük ise 21 Eylül 1986 yılında doğmuştur. Şu sıralar 34 yaşında olan Gülçin Ergül ise 30 Ekim 1985 doğmuştur.