Gülben Ergen, en büyük pişmanlığını açıkladı: İnsan elemelerini daha önce yapsaydım...

Hayatını değiştiren olayları, aile ilişkilerini, çocuklarına olan sevgisini ve hayallerini anlatan Gülben Ergen samimi açıklamalarda bulundu. Ergen, "Keşke hayatımdan insan elemesini daha önce yapsaydım" diyerek duyduğu pişmanlığı dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 13:14
Değiştirme Tarihi: 14.01.2021 13:14
Gülben Ergen, en büyük pişmanlığını açıkladı: İnsan elemelerini daha önce yapsaydım...

Gökhan Çınar'ın sunumuyla Exxen'de yayınlanan Katarsis programının bu haftaki konuğu Gülben Ergen oldu. Gülben Ergen, 18 yaşındayken  kaybettiği kendisinden 5 yaş büyük abisine olan duygularını ve onu kaybetmesinin ardından yaşadığı hisleri anlattı. Ergen, "Bu konuyu anlatmayı beceremiyorum, kitleniyorum. Bir şeyler yaşandığında, çözemediğim bazı şeylerde hep onun desteğini hatırlıyorum.  Onsuz her şey yarım kaldı.'' diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

'BENİM BİR DURUŞUM VAR'

Yer aldığı başarılı diziler, şarkılarının listelerde haftalarca liste başı olması ve ardından gelen şöhret ile ilgili Gökhan Çınar'ın ''Şöhret sana ne yaptı?'' sorusu üzerine, karşısına hep güçlü kadınların çıkartıldığını ve bu güçlü kadınlarla hep mukayese edildiğini söyleyen Gülben Ergen, sözlerine şu şekilde devam etti:'' Uzun yıllar zirvede kalmayı başarabilmiş güçlü ve güzel kadınların karşısına hep bir kukla güzel kızlar konuyordu. Beni de o kadınların karşısına çıkarıyorlardı. Sonra yaptığım işlerin ve şarkıların getirdiği bir duruş oldu. Tek çarenin kendin olmayı bulmak ve kendin olmanın da fark yaratmakla olduğunu anladım.'' 

'TORUNLARIM OLSUN İSTİYORUM'

Programın sonlarına doğru Gökhan Çınar'ın 60'lı yaşlarında hayallerin neler sorusu üzerine torunları olmasını dilediğini söyleyen Gülben Ergen: ''Üç çocuğumunda evlendiğini görmek istiyorum. Torunlarım olsun ve onlara bakayım. Çok kalabalık, çok güzel bir evimiz olsun. Çok mutlu olsunlar istiyorum. Ben onlara yük olmayan tatlı bir babaanne olayım. Bazen bana gelsinler bazen de ben onlara gideyim. 60'ımda da sahnede olacağım gibi bir hayalim yok. Müzikten kopmadan ufak ufak üretmeye devam edip, şaşaayı azaltıp, başka alanlarda yazıp, okuyup, çizip, söyleyip beni mutlu edecek değerlere sarılmayı hayal ediyorum."