Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gülben Ergen Bostancı'yı salladı! Muhteşem dönüş

Gülben Ergen Bostancı'yı salladı! Muhteşem dönüş

Gülben Ergen yıllar sonra Bostancı Gösteri Merkezi'nde muheşem bir konsere imza attı. Gülben Ergen'in dün akşamki sahnesinden en özel görüntüler Magazin 8 Extra'da ekrana geldi.

30.04.2016 13:09

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde muhteşem bir konsere imza attı.

Aylardır bu konsere hazırlanan Gülben Ergen, konser heyecanından kilo verdiğini söyledi. Ünlü şarkıcı Bostancı Gösteri Merkezi'nin çok ihmal ettiğini söyledi ve bunun nedenini de yoğun konser temposuna bağladı.

 

gülben ergen

"Annem ve 3 evladım burada"

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Bu bir halk konseri. Benim için çok önemli. İnsanların biletlerini alıp, yemekleriyle, çatal bıçak sesiyle, başka bir şeyle ilgilenmeden dinledikleri bu konserler çok çok önemli. Annem ve 3 evladım da burada beni dinlemeye geldi. Ben Kadıköy doğumluyum. Bağdat Caddesi genci derler bize. O nedenle bu taraf benim için çok önemli. Konserimiz güzel olsun diye çok çalıştık. İki yakın dostum Nihat Odabaşı ve Taşkın Sabah'ın özenerek çalıştıkları bir konser oldu. Heyecanlı değilmiş gibi yapıyorum ama çok heyecanlıyım" diye konuştu.

Sahnede dev bir kalple indi

Ergen bu açıklamalarının arından 'Kalbimi Koydum' şarkısı eşliğinde dev bir kalple sahneye indi. Aylardır bu konsere hazırlanan Gülben Ergen sesi ve şarkıları kadar güzelliği ile de sevenlerini adeta büyüledi. Eski ve yeni şarkıları ile hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan Gülben Ergen müthiş sahne şovu ile de izleyicilerden tam not aldı.

Gülben Ergen sahne sonrası yaptığı paylaşımla bu özel gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Ünlü şarkıcı paylaştığı bu fotoğrafın altına, "Şükürüm o kadar çok ki" notuyla mutluluğunu dile getirdi.

 

gülben ergen

 

Yorumlar | 0
üye profil