Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gülay’dan yıllar sonra gelen itiraf: Mahkumla evlendim

Gülay’dan yıllar sonra gelen itiraf: Mahkumla evlendim

Ünlü şarkıcı Gülay yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek için cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.

23.10.2016 16:47

“Cesaretin Var mı Aşka” şarkısıyla tanınan Gülay, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek için cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.

90’lı yıllarda seslendirdiği “Cesaretin Var mı Aşka” şarkısıyla pop müziğe damga vuran Gülay, önceki akşam Emel Müftüoğlu’nun sunduğu “360 Derece Emel’ce” adlı sohbet programına konuk oldu.

Hakkında bilinmeyenleri anlatan şarkıcı, yıllar önce cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.

Gülay, aşk acısı çektiği bir dönemde formalite evliliği yaptığını söyledi: “Şeffaf bir hayatım var ama kimseye de söyleme gereği duymadım. Cezaevindeki bir mahkumla evlilik yaptım. Bir aşk vakası bu. Çok âşıktım birine. Ama birlikte olmamamız gerekiyordu. Sonu belliydi. Çok sevmeme rağmen ayrılmak zorundaydık. Bir daha bana dönmemesi için biriyle olmam gerekiyordu. Başka biriyle de olamayacağım için en ideal aday cezaevinden biriydi. Bana hayran olan biriyle evlendim. Tamamen formalite evliliğiydi.” 

Yorumlar | 0
üye profil