GQ Türkiye Men Of The Year ödülleri sahiplerini buldu

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2019 11:42 | Değiştirme Tarihi: 15.02.2019 12:13

Türkiye'de bu yıl yedinci kez düzenlenen GQ Türkiye Men Of The Year ödül töreni sahiplerini buldu. 

GQ Türkiye, 2018’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. Gecede birçok detay ise dikkat çekti. 

EN İYİ YÖNETMEN ÖDÜLÜNÜ GÜLSE BİRSEL VERDİ

Kelebekler filmiyle Sundance’te Büyük Jüri Ödülü’nü alarak büyük bir başarıya imza atan yönetmen Tolga Karaçelik, Yılın Yönetmeni Ödülü’nü Türkiye’nin en esprili, yaratıcı zekaya sahip kadınlarından biri olan Gülse Birsel’in elinden aldı.

YILIN YÜKSELEN ADAMI CAN YAMAN

Erkenci Kuş dizisiyle “altın çağını” yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman, Yılın Yükselen Adamı Ödülü’nü; Gökçe Bahadır’dan aldı. Ödül sırasında konuşan Can Yaman, “Demet sayesinde sete çok keyifli gidiyorum. Onunla sahneyi paylaşmak çok keyifli, yarısı ona ait tüm ödüllerimin” ifadelerini kullandı.

İŞTE GECEDEN DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR- TIKLA

YILIN ŞEFİ ÖDÜLÜ MASTERCHEF'TEN SOMER SİVRİOĞLU'NA

Tv8'de ekranlara gelen Masterchef Türkiye yarışmasında adını duyuran Somer Sivrioğlu'na GQ Türkiye Men Of The Year'da Yılın Şefi ödülü verildi.

YILIN KOMEDYENİ ÖDÜLÜ: ENİS ARIKAN

GQ Türkiye Men Of The Year Ödül Töreni'nde; Yılın Komedyeni Ödülü, gülmek kadar güldürmeyi de seven ve şüphesiz ki bu sene herkesi güldüren Enis Arıkan’ın oldu. Arıkan, ödülünü hem rol arkadaşı hem de yakın dostu oyuncu Ezgi Mola’dan teslim aldı.

YILIN OYUNCUSU ARAS BULUT İYNEMLİ

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Mete rolüyle hafızalara kazınan Çukur’da Yamaç Koçovalı rolüyle de hatrı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Aras Bulut İynemli, Yılın Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. İynemli, ödülünü dizideki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu'ndan aldı.

YILIN SPORCUSU FERNANDO MUSLERA

GQ Yılın Sporcusu Ödülü, Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera'ya layık görüldü. Ödülü, Muslera adına eşi Patricia Muslera aldı. 

YILIN İLHAM VEREN ADAMI: PROF. HÜSAMETTİN KOÇAN

Bayburt’un Bayraktar Köyü’ne kurduğu Baksı Müzesi'yle dikkat çeken Yılın İlham Veren Adamı Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, ödülünü koleksiyonlarıyla hazır giyime yön veren modacı Özlem Süer’den aldı.

GAZAPİZM'E YILIN KENDİNİ GÖSTEREN MÜZİSYENİ ÖDÜLÜ

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Göksel, son dönemde rap müziğin yeniden gündeme gelmesindeki en önemli isimlerden Gazapizm’e Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni Ödülü’nü verdi.

GECEDE LA CASA DE PAPEL SÜRPRİZİ 

GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Özge Sarıkadılar, Yılın Uluslararası Starı Ödülü’nü tüm dünyada, özellikle Türkiye’de izlenme rekorları kıran İspanyol dizisi La Casa De Papel’in Berlin’i yani Pedro Alonso’ya takdim etti.