Görüntülenince Panik Oldular

Görüntülenince Panik Oldular
Yayınlanma Tarihi: 10.11.2011 11:07 | Değiştirme Tarihi: 10.11.2011 18:11

Eser Yenerler ve sevgilisi Farah Zeynep Abdullah önceki akşam yemek çıkışı görüntülendi.

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programıyla ünlenen Eser Yenerler ve sevgilisi Farah Zeynep Abdullah önceki akşam yemek çıkışı görüntülendi.Etiler'de kebabçı çıkışı görüntülediği ikilinin oldukça yorgun olduğu gözlendi. Bayram yemeği yiyen genç sevgililer “Üzerimizde biraz kırıklık var, hastayız” dedi. Durgun hareketleri dikkat çeken çift 'Bugün de bizim boynumuz bükük böyle' diye esprili bir yorum yaptılar.

YENERLER RAHATSIZ OLDU Eser Yenerler, bu kadar sessiz olmasının soran muhabirlere esprili bir şekilde yanıt verdi. Sempatik oyuncu, “Beni yemek yerken görüntülediniz. Kibar yemek zorunda kaldım. Tadım tuzum kaçtı. Öyle yakalamayın” diye de muhabirlere sitem etti. 

“BIRAKIN GİDEYİM”

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin başarılı oyuncularından Farah Zeyneb Abdullah’ın da uykusuz olduğu ve sürekli esnediği gözlerden kaçmadı. Abdullah, “Çok uykum var. Bırakın beni gideyim” diyerek muhabirlerden ricada bulundu. İkili daha sonra araçlarına binerek mekandan uzaklaştı. Foto Galeri İçin Aşağıdaki Fotoğrafı Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.