Görümcesi ile arasında sorun mu var? Fahriye Evcen sessizliğini bozdu

Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit'in kız kardeşi Burçun Özçivit'i Instagram hesabından takibi bırakmıştı. Bu olay sonrası Fahriye ve görümcesi arasndaki tartışma yaşandığı iddiaları çıkmıştı. Fahriye Evcen, çıkan haberleri yalandı ve 'aramızda sorun yok' ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 10:51
Değiştirme Tarihi: 25.04.2020 12:09
Görümcesi ile arasında sorun mu var? Fahriye Evcen sessizliğini bozdu

Fahriye Evcen ve görümcesinin arası bozuk mu? Fahriye Evcen Burçun Özçivit kavga mı etti? Geçtiğimiz günlerde görümcesini sosyal medya hesabından silen Fahriye Evcen, haklarında çıkan tartışma iddialarını yalanlayarak "O hesap aktif kullanılmayan bir hesap. Aramızda sorun yok" dedi.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, 3 sene önce evlendiği ve bir çocuğunun babası olan Burak Özçivit'in kız kardeşi Burçun Özçivit'i sosyal medya hesabı Instagram'da sildi. Aile meselesiyle gündeme gelen Evcen, konu hakkında sessizliğini bozdu.

"YANSITILDIĞI GİBİ BİR SORUN YOK"

Görümcesini Instagram'dan silen Fahriye Evcen, bu hareketiyle "Görümcesiyle kavga mı etti?" sorusunu akıllara getirdi. Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'in kardeşi Burçun'la büyük bir tartışma yaşadığı ve onu sosyal medya hesabından sildiği iddiasına yanıt vererek "O hesap, aktif kullanılmayan bir hesap. Yazıldığı gibi bir durum söz konusu değil. Aramızda yansıtıldığı gibi bir sorun kesinlikle yok" dedi.

Burçun Özçivit, 5 sene önce hayatını birleştirdiği Ahmet Deniz'den 4 ay önce boşandı. Özçivit'in bu evliliğinden Açelya adında bir kızı var.