Görkem Sevindik kural bozdu! İşte yakışıklı oyuncunun minik oğlu

Geçtiğimiz yıl sevgilisi Kübra Siyahdemir ile sessiz sedasız dünyaevine giren ve baba olmanın mutluluğunu yaşayan Görkem Sevindik, kural bozdu. Ünlü oyuncu, bebeğinin fotoğrafını ilk kez takipçilerinin beğenisine sundu.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 12:29
Değiştirme Tarihi: 09.12.2021 12:29
Görkem Sevindik kural bozdu! İşte yakışıklı oyuncunun minik oğlu

'Ramo', 'Söz' ve 'Kurtlar Vadisi Pusu' gibi birçok projede rol alan Görkem Sevindik'in, pandemi döneminde gizlice evlendiği ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun, basketbolcu sevgilisi Kübra Siyahdemir ile hayatını birleştirdiği öğrenilmişti.

SESSİZ SEDASIZ EVLENMİŞTİ

Her fırsatta basın mensuplarından kaçan sevgilisi Kübra Siyahdemir ile evlendiğini gizleyen 35 yaşındaki Sevindik, sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu.

SEVİNDİK'TEN BİR İLK 

Geçtiğimiz aylarda baba olmanın mutluluğunu da yaşayan Görkem Sevindik, kural bozdu. Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden çiftten Sevindik, oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi.

"OĞLUM DİYE DEMİYORUM, ÇOK YAKIŞIKLIDIR" 

Bebeğinin fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, "Oğlum diye demiyorum ama kendisi çok yakışıklıdır" ifadelerini kullandı.

Son olarak 'Kahraman Babam' adlı dizide rol alan Görkem Sevindik'in gönderisi yaklaşık 55 bin beğeni alırken, kullanıcılar ünlü ismin paylaşımını yorum yağmuruna tuttu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin