Gordon Ramsay'in kızı Holly iki kez cinsel saldırıya uğradığını açıkladı

Dünyanın en ünlü şefleri arasında yer alan Gordon Ramsay'in, 21 yaşındaki kızı Holly, iki kez cinsel saldırıya uğradığını açıkladı. 3 ay boyunca klinikte tedavi gördüğünü söyleyen Holly Ramsay, bu olayı 1 yıl boyunca herkesten sakladığını ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 16:07
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 16:07
Gordon Ramsay'in kızı Holly iki kez cinsel saldırıya uğradığını açıkladı

Dünyaca ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay'ın kızı Holly Ramsay, katıldığı bir podcast programında 18 yaşında iken iki kez cinsel saldırıya uğradığını anlattı. 

Uğradığı korkunç olaylar nedeniyle trafma sonrası stres bozukluğuyla mücadele ettiğini (PTSD) söyleyen Ramsay, 3 ay boyunca klinikte tedavi gördüğünü aktardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Başına gelenlerden sonra üniversite eğitimine başladığını ifade eden Ramsay, “Moda tasarımı üzerine eğitim alıyordum. Çok sevmiştim. İlk yılın ikinci döneminde PTSD’yle mücadele etmeye başladım. Dersleri kaçırıyordum, sürekli dışarı çıkıyordum. Çok fazla bocalıyordum. PTSD, 18 yaşında yaşadığım saldırıların bir sonucu. Yaşadıklarımı bir yıl boyunca kimseye anlatamadım. Zihnimin içine gömdüm” dedi.

Bir süre sonra okulu bırakmak zorunda kaldığını belirten Ramsay, “Marylebone’s Nightingale Hastanesi’nde PTSD, anksiyete ve depresyon teşhisi koydular. O zamandan beri haftada üç gün terapiye gidiyorum. Bu duruma karşı sesimi yükselterek iyi şeylerin olması için çabalıyorum” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Anne ve babası başta olmak üzere ailesinin bu süreçte en büyük destekçisi olduğunu vurgulayan Holly Ramsay, Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji’nde eğitim hayatına da yeniden başladı.