G.O.RA. filmindeki 'Bir cisim yaklaşıyor' repliğiyle tanınıyordu! Oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

GORA filmindeki 'Komutan Logar, bir isim yaklaşıyor efendim' repliğiyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Muhittin Korkmaz 67 yaşında hayatını kaybetti. Korkmaz'ın vefat haberini Cem Yılmaz'ın kardeşi Can Yılmaz sosyal medya hesabından duyurdu. Cem Yılmaz ise rol arkadaşı için samimi bir paylaşımda bulundu. Yılmaz, "Hepimizin hatıralarında yeri olan abimizin mekanı cennet olsun. G.O.R.A mürettebatından bir eksiğiz" ifadelerini dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2020 09:16
Değiştirme Tarihi: 25.11.2020 09:16
G.O.RA. filmindeki 'Bir cisim yaklaşıyor' repliğiyle tanınıyordu! Oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

Cem Yılmaz'ın kült filmi GORA'daki rolüyle hafızalara kazınan usta oyuncu Muhittin Korkmaz 67 yaşında hayata gözlerini yumdu. Üzücü haberi, sosyal medyadan Can Yılmaz paylaştı. Can Yılmaz paylaşımında "G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif ve 216 filmlerinde beraber çalışma şansı bulduğumuz, kıymetli abimiz Muhittin Korkmaz maalesef vefat etti. Ailesine, tiyatro camiasına ve sevenlerine sabır diliyorum. Çok güzel adamdı, Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cem Yılmaz ise Muhittin Korkmaz'ın vefatının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Yılmaz, " Sevgili abimiz Muhittin Korkmaz bugün hayata gözlerini yumdu. Hepimizin hatıralarında yeri olan abimizin mekanı cennet olsun. Başımız sağ olsun. G.O.R.A mürettebatından bir eksiğiz" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

YOUTUBER OLAN OĞLU CEM KORKMAZ İNTİHAR ETMİŞTİ

Ünlü oyuncu Muhittin Korkmaz, üç yıl önce oğlu Youtube fenomeni ve oyuncu oğlu Cem Korkmaz'ın ölümüyle sarsılmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.