Gonca Vuslateri'den müjdeli haber! Koronavirüsü yendi...

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Hem koronavirüs nedeniyle hem de bacağını yaktığı için hastaneye yatırılan ünlü oyuncu müjdeli haberi sosyal medyadan sevenlerine duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2021 12:46
Değiştirme Tarihi: 02.05.2021 12:46
Gonca Vuslateri'den müjdeli haber! Koronavirüsü yendi...

Gonca Vuslateri, koronavirüsü atlattı. Bacağı yandığı için hastanede tedavisine devam edileceğini söyleyen oyuncu, kendisine bakan hemşireleriyle çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaştı. Vuslateri, "Sabah 5’in en güzel haberi... Covid: Negatif. Hastaneden çıkmıyoruz. 9'uncu kata gidiyorum. Artık iki şey için değil tek şey için üzülebilirim yavaştan.O da geçecek ama. Sete zımba gibi girerim. Canım hemşirelerim...! Hande,Merve ve Eda.. size aşığım. 15 gün her ağladığımda elimi tuttuğunuz, istifra ederken sırtımı sıvazladığınız,benimle hava alıp, tüm ağrı ve öksürüklerimde yanıma koştuğunuz için size minnettarım. Kendi bestesini dinlediğim sanatçı doktorumuz Prof.Dr.Çağrı Büke’ye tüm Covid hastaları adına ve yaralarımı,bütün bir bacağımı kök hücre ve prp’lerle Küba’dan gelen kremlerle toparlayan Prof.Dr.Mehmet Veli Karaaltın ve ekibi... Sizi çok seviyorum. Bedenime sımsıkı sarıldığınız ve altı kez de anestezi odasında yüzümü güldürdüğünüz için.. Bu ülke size çok şey borçlu.. Umarım sizi alkışlamaktan patlayan ellerimizi duyuyorsunuzdur, minnettarım. Uf bir de bacağım da iyileşse ne güzel olacak" diye yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu, "Ben hastaneye geldiğimde titrerken maskesinin altından gözlerini açarak: sen güçlü bir kadınsın Gonca! diyerek beni apar topar ameliyata hazırlayan Dr.Fikriye İmam. seni yiyeceğim yiyeceğim... Neyse daha hastanedeyiz ama kattan taşınırken bile koyuyor insana..." notunu düştü.