Gonca Vuslateri'den Hakan Altun itirafı! "Çok mutluyum, mutluyuz"

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Vuslateri, kendisinden 14 yaş büyük Altun ile aralarında çıkan aşk iddialarını doğruladı. Ünlü oyuncu konuyla ilgili, "Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2020 12:56
Değiştirme Tarihi: 25.11.2020 12:56
Gonca Vuslateri'den Hakan Altun itirafı! 'Çok mutluyum, mutluyuz'

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadıkları iddia edilmişti.İkilinin sosyal medya paylaşımları, "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu akıllara getirdi.

'Söylemezsem Olmaz'a açıklamalarda bulunan Vuslateri, hakkında çıkan aşk iddialarını doğruladı. Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu, "Urla'da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

34 yaşındaki Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı; "Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onubir hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi..Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin..."

Hakan Altun ise bu gönderisine, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken..." notunu düşmüştü. Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri, Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanmıştı.