Gökhan Çıra, eski eşi Selin Ciğerci ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu!

Gökhan Çıra, eski eşi Selin Ciğerci hakkında yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. Gökhan Çıra Selin Ciğerci ile aralarındaki tüm bağları kopardığını açıkladı. Çıra daha önce de eski karısının ortaklığını bitirmek istediğini söylemişti.

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 09:27
Değiştirme Tarihi: 22.11.2021 09:27
Gökhan Çıra, eski eşi Selin Ciğerci ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu!

2017 yılında cinsiyet değiştiren ve 2019 yılında aradığı aşkı Gökhan Çıra'da bulan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin evliliği iki yıl sürdü. Selin Ciğerci, kendisinden 12 yaş küçük Gökhan Çıra ile evliliğini 9 Eylül tarihinde Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla 15 dakika içerisinde bitirdi.

Kendi kozmetik markası bulunan Ciğerci boşandıktan sonra eski eşiyle iş ilişkilerinin devam ettiğini açıklamıştı. Ancak çiftin kozmetik şirketlerindeki ortalıkları son buldu.

"ARKADAŞLIK İLİŞKİM BİTMİŞTİR"
Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Çıra, bir açıklama yayınlayarak eski eşiyle aralarındaki tüm bağları kopardığını duyurdu. Çıra, paylaşımında "Selin Ciğerci ile olan iş ortaklığım ve arkadaşlık ilişkim bugün itibari ile tamamen bitmiştir. Kendisine yeni hayatında başarılar, sağlık ve huzur dilerim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İkilinin boşandıkları dönem kazançları gündeme gelmişti. Çift boşanırken kazandıkları parayı yarı yarıya bölüştüklerini söylemişti.
 

İlgili Sayfalar: Magazin