Gökhan Çıra eşi Selin Ciğerci hakkında konuştu: Söz konusu karım olduğunda gözüm kara

Futbolcu Gökhan Çıra, eşi Selin Ciğerci hakkında katıldığı bir programda çok özel açıklamalarda bulundu. 18 yaşındayken ilk kez Selin Ciğerci ile tanıştıklarını ifade eden Çıra,“Söz konusu karım olduğunda gözüm kara” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 13:44
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 14:34
Gökhan Çıra eşi Selin Ciğerci hakkında konuştu: Söz konusu karım olduğunda gözüm kara

Gökhan Çıra eşi ve özel yaşamına dair bilinmeyenleri Ertem Şener’in programında anlattı. Eşine olan sevgisini sürekli dile getiren Çıra, “Söz konusu karım olduğunda gözüm kara” ifadelerini kullandı.

Ertem Şener’in “Çocuğunuz Selin gibi bir hayat tercih ederse ona da 'evet' der misin?” sorusuna Gökhan Çıra, "Ben ona karışmam. Çünkü eşim böyle biri. Ona saygı duyduysam, çocuğuma da saygı duymak zorundayım. Buna tek başına karar veremem. Durumu Selin’e sormam gerekir. Selin’in de benden farklı bir şey söyleyeceğini zannetmiyorum” dedi.

Gökhan Çıra’nın eşine olan sevgisi karşısında Ertem Şener, “Ona bir şey olsa ne yaparsın?” sorusunu yöneltti. Gökhan Çıra, “Çok büyük konuşmayayım ama ya kendimi öldürürüm ya da deliririm. Biz kavga ettiğimizde Selin evden gittiğinde bile kafayı yiyorum” şeklinde konuştu.