Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye olay yorum! "Çıra mı olduk?"

Yaklaşık iki yıl önce iş hayatına atılarak kozmetik markası kuran Selin Ciğerci'nin son dönemde hem işte hem de aşkta yüzü gülüyor. Ciğerci, son paylaşımında güzellik merkezine koyduğu bal mumu heykeliyle verdiği pozu paylaştı. Selin Ciğerci'ye ilk yorum eski eşi Gökhan Çıra'dan geldi.

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 13:47
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 13:47
Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye olay yorum! 'Çıra mı olduk?'

Son dönemde eski eşi Gökhan Çıra ile boşandıktan sonra yeniden yaşadığı aşkla gündemde olan Selin Ciğer'nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf karesi olay oldu. Ziyaret ettiği güzellik salonundan çekilen fotoğraf karelerini paylaşan Ciğerci'nin kendi balmumu heykelini yaptırdığı görüldü.

37 yaşındaki sosyal medya fenomeni ve iş kadını Ciğerci, güzellik merkezinin girişinde duran balmumu heykelinin yanında pozlar verdi. Ciğeci'ye ilk yorumun 10 Eylül 2021'de tek celsede boşanıp bir süre önce yeniden ilişki yaşamaya başladığı eski eşi Gökhan Çıra'nın yapması dikkatlerden kaçmadı.

Eski eşinin montunu giyerek verdiği pozlarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sunan Ciğerci'ye, Çıra "Selin Çıra mı olduk?" yorumunda bulundu. Ciğerci ise aşkına "Vallahi evet ama mont çok güzel, birkaç poz daha çekilip veririm" şeklinde yanıt verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin