Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci cevabı! Yeniden birlikteler mi?

Sürpriz şekilde yaklaşık üç ay önce yollarını ayıran Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, Beyoğlu'nda akşam yemeği yedi. Magazin gündeminden düşmeyen ikili hakkında "Yeniden birlikteler mi?" sorusu akıllara geldi. Gökhan Çıra, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 13:44
Değiştirme Tarihi: 09.12.2021 13:51
Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci cevabı! Yeniden birlikteler mi?

Öte yandan Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Spordan çıktığını söyleyen Ciğerci, muhabirleri kırmayıp, ayak üstü sohbet etti.

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte yoğun bir tempoda çalıştıklarını, hem yıl sonu, hem de yeni yıl öncesi hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Ciğerci, yoğunluğa rağmen sporunu hiç aksatmadığını belirtti.

"Spor beni mutlu ediyor ve gün boyunca daha dinç kalmamı sağlıyor. Bu yüzden fırsat bulduğum ilk boşlukta sporumu yapıyorum" diyen Ciğerci, alışveriş turu sonrası meydan katında bulunan bir restoranda yakın dostlarıyla bir araya geldi.

YÜZÜNÜ EMOJİYLE GİZLEDİ 

Son günlerde yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Gökhan Çıra, bir kadınla sarmaş dolaş fotoğrafını bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşmıştı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin