Sürat teknesiyle bir kadını yaralayan Gökhan Arsoy canlı yayında yaşananları anlattı

Bodrum'da sürat teknesinin çarptığı kadın ağır şekilde yaralandı. Tekneyi, Yeşilçam'ın yıldız ismi Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy'un kullandığı ve ünlü oyuncunun kaza sonrası olay yerinden kaçtığı iddia edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 14.08.2019 11:18
Değiştirme Tarihi: 14.08.2019 12:21

Konuyla ilgili önce sosyal medyadan açıklama yapan Arsoy, ardından 8'de Bugün canlı yayınına bağlanarak neler yaşandığını başından sonuna aktardı.

Gökhan Arsoy, yaşanan tekne kazasını 8'de Bugün canlı yayınında anlattı. Teknesini sürerken kaza meydana geldiğini fark etmediğini Gökhan Arsoy, evine gittikten sonra kendisine gelen telefonla olayı öğrendiğini kaydetti. İşte detaylar...

NELER YAŞANMIŞTI?

Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Göksel Arsoy'un kendisi gibi oyuncu olan oğlu Gökhan Arsoy, yaşanan kaza hakkında şunları söyledi; "Cumartesi günü eşim Taylan Kümeli ile her gün gittiğimiz yoldan giderken, bir hanımefendi kendi teknesinden 30 metre açıkta sırtüstü yatıyormuş. Biz de görmedik ayaklarına çarpmışız hanımefendinin. Farkında bile değiliz. Sonra eşimle kıyıya geldik. Ardından sahil güvenlik aradı ve bizi çağırdılar. Olayın ne olduğunu orada öğrendik" dedi.

"Çok üzgünüz, yanında olacağız" sözlerini sürdüren Arsoy, "Ayaklarına kazayla çarptığım hanımefendinin operasyon geçirdiğini öğrendik. Şu anda durumu çok iyi. Üç gün sonra taburcu olacak. Kendisini ziyaret ettik. Her zaman yanında olacağımızı kendisine illettik. Yaşanan bu kazadan dolayı çok üzgünüz" ifadelerini kullandı.