Gökçe Bahadır kimdir, kaç yaşında? O Ses Yılbaşı konuğu Gökçe Bahadır hayatı

O Ses Türkiye Yılbaşı kadrosu belli oldu. Merak edilen sorunun yanıt bulmasıyla, O Ses Yılbaşı konuklarının sergileyeceği performanslar için geri sayım başladı. Birbirinden ünlü ve değerli ismin yer alacağı O Ses Sahnesi'nde şarkı söyleyecek isimler arasında oyuncu Gökçe Bahadır da yer alıyor. Gökçe Bahadır'ın O Ses Yılbaşı konuğu olacağının belli olmasıyla Gökçe Bahadır kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, Gökçe Bahadır evli mi bekar mı gibi pek çok soru internette aratılmaya başlandı. 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 19:43
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 19:43
Gökçe Bahadır kimdir, kaç yaşında? O Ses Yılbaşı konuğu Gökçe Bahadır hayatı

Gökçe Bahadır, O Ses Türkiye yılbaşı programı konuklarından biri oldu. Uzun yıllardır televizyon dizileri ve sinema filmleriyle adından söz ettirmeyi bilen başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, özellikle de Netflix'teki Kulüp dizisinde hayat verdiği karakterle son döneme damga vurdu. O Ses Türkiye'deki performansı da çok merak edilen oyuncunun ayrıca özel hayatı da merak konusu. Pek çok kişi, Gökçe Bahadır kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı gibi soruların yanıtını arattı.

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Bir döneme damga vuran ve kadrosunda pek çok ünlü ismi barından Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterine hayat veren, buradaki rolüyle tanınan Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 40 yaşındaki Gökçe Bahadır'ın annesinin adı Dilek Bahadır, babasının ismi ise Mehmet Ali Bahadır'dır.

GÖKÇE BAHADIR KARİYERİ 

Liseyi doğduğu şehir olan İstanbul'da bitiren Bahadır, liseden sonra Akademi İstanbul'da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim gördü. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi de alan Bahadır, öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM'de de radyo programı sunmuştur.

Buradan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik yapan Gökçe Bahadır, Show TV'de Sinyal isimli programı sunmuştur. 

Gökçe Bahadır ayrıca, Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi popüler dizilerde o dönem bazı bölümlerde boy göstermiştir.  Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu.

Tüm Türkiye'nin tanığı bir isim haline, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve o döneme damga vuran Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteriyle gelen Gökçe Bahadır, ayrıca Kayıp Şehir dizisindeki performansıyla da ününe ün katmıştır. 

Dizideki rolüyle pek çok ödülün de sahibi olan Gökçe Bahadır, 2015 yılında Aramızda Kalsın dizisinde oynamış ve burada Yâdigar karakterine hayat vermiştir. 

2017 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlamış olan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz karakterini, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Azra karakterini canlandırdı.

GÖKÇE BAHADIR EVLİ Mİ BEKAR MI?

Gökçe Bahadır, usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlenmiş ve 23 Şubat 2012 tarihinde de boşanmıştır. Şu sıralar doludizgin bir aşk yaşayan Gökçe Bahadır, müzisyen Emir Ersoy ile birliktelik yaşamaktadır.

Gökçe Bahadır'ın Oynadığı Diziler

Evlilik Hakkında Her Şey / Azra / 2021

Ufak Tefek Cinayetler / Oya / 2017-2018

Adı Efsane / Bahar / 2017

Hatırla Gönül / Gönül / 2015

Aramızda Kalsın / Yadigar Yıldız / 2013

Kayıp Şehir / Aysel / 2012

Sensiz Olmaz / Begüm / 2011

Yaprak Dökümü / Leyla / 2006-2010

Hayat Bilgisi / Yeliz / 2004

Gökçe Bahadır'ın Oynadığı Filmler

Aşk Uykusu / Yonca / 2017

Bana Masal Anlatma / Neriman / 2014

Dedemin İnsanları / 2011

Hırçın Kız Kadife / Kadife / 2009

Yol Palas Cinayeti / 2004

İlgili Sayfalar: Magazin