Gizem Lidya Denizci Arda Kural itirafıyla şaşırttı: Gençken ona aşıktım

Güzel oyuncu Gizem Lidya Denizci, konuk olduğu YouTube kanalında Yıldızlara Bak isimli filmde partner olduğu Arda Kural hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda Kural hakkında övgü dolu sözler sarf eden Gizem Lidya Denizci, "Gençken ona aşıktım" sözleri ile itirafta bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 19.07.2022 14:00
Değiştirme Tarihi: 19.07.2022 14:00
Gizem Lidya Denizci Arda Kural itirafıyla şaşırttı: Gençken ona aşıktım

 

Gizem Lidya Denizci rol aldığı Kolpaçino, Yasak Elma ve Aşk Yeniden gibi projelerle adından söz ettirdi. Haberler.com'un YouTube programına konuk olan güzel oyuncu Gizem Lidya Denizci, Yıldızlara Bak filminde başrolü paylaştığı partneri Arda Kural hakkında konuştu.

"GENÇLİĞİMDE ARDA KURAL'A AŞIKTIM"

"Yıldızlara Bak filminde birlikte oynadığın Arda Kural'la çalışmak nasıl?" sorusu yöneltilen Denizci, "İsmini duyduğumda çok heyecanlanmıştım. Ben de bir dönem Arda'ya aşık olan kızlardandım. Okuldan gelir gelmez 'Eyvah Kızım Büyüdü'yü izlerdim ve Arda Kural'ı göreceğim için heyecanlanırdım. Şimdi de birlikte oynuyoruz bu çok güzel. Yoğun bir set tempomuz var, ekibimiz de çok iyi. Arda ilk tanıştığında biraz utangaç gibi ama sonradan açılıyor. Güzel çalışıyoruz, çok keyifli ve pozitif. Arda bence çok içten bir insan" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin