Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Hakan'ı izlerken çok ağladım'

'Hakan'ı izlerken çok ağladım'

Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu olan Gizem Hatipoğlu, geçen yıl Survivor All Star'da yarışan eşi Hakan Hatipoğlu ile ilgili bakın neler söyledi.

03.01.2016 11:34

Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Gizem Hatipoğlu oldu. Canlı yayında Periscope takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Gizem Hatipoğlu, hakkında bilinmeyenleri anlattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

"Kıskanç bir kadınım"

Kimi zaman kıskanç bir eş olabildiğini söyleyen Gizem Hatipoğlu “Seven her iki insan birbirini kıskanır. Tabi ki benimde kıskanç olduğum anlar olabiliyor. Kimi zaman saçma sapan kıskançlıklar yaptığım da oldu. Mesela dizi çekimleri için Ankara’ya gitmesi gerekiyordu. Bu durumu bile kıskandığım için gitme diyecektim. Sonuçta iş içindi. ama kimi zaman böyle durumlar olabiliyor. Ama eşime çok güveniyorum” dedi.  

"Hakan'ı izlerken çok ağladım"

Geçtiğimiz yıl Survivor All Star’da yarışan Hakan Hatipoğlu ile ilgili olarak ise “ 4 ay Hakan’dan ayrı kaldım. Benim için çok zor bir dönem oldu. Yarışmayı izlerken ekran karşısından can sıkıcı anlarım da oldu.

Şimdi belki bunlara gülüyorum ama yarışmada Hakan'ın Turabi ile tartıştığı görüntüleri ağlayarak izledim. Her televizyonu açtığımda tekme görüntüsünü görüyordum. Turabi’de çok hırslı bir yarışmacıydı, Hakan’da aynı şekilde hırslı bir insan. Çok göz yaşı döktüm” dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil