Gizem Hatipoğlu: Anne olma zamanı geldi

Gizem Hatipoğlu: Anne olma zamanı geldi
Yayınlanma Tarihi: 29.09.2017 13:52 | Değiştirme Tarihi: 29.09.2017 13:52

Ünlü sunucu Gizem Hatipoğlu özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Hadi Be’nin konuğu Gizem Hatipoğlu oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı ‘Hadi Be’ canlı yayınında Gizem Hatipoğlu, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.
  


Giyinme odaları yetmiyor


 
Evlerinde 2 giyinme odası olduğunu ancak bunların da kendilerine yetmediğini söyleyen Gizem Hatipoğlu “Evde 2 giyinme odası var. Hakan ile bana ayrı ayrı odalar ama ben onun odasına da el koydum. Uzun zamandır alışveriş yapmıyorum sürekli hediyeler geliyor. Ama sürekli geleni ihtiyacı olanlara gönderiyoruz. Giyinme odaları yetmiyor' dedi. 

 

gizem hatipoğlu


 
Anne baba olma zamanı geldi


 
Eşi Hakan Hatipoğlu’nun 5 yıldır çocuk istediğini ve artık kendisinin de çocuk sahibi olmayı çok arzuladığını söyleyen Gizem Hatipoğlu “ Hakan 5 yıldır çocuk sahibi olma zamanı geldi diyor. Bende artık düşünmeye başladım. Sürekli bunu konuşmak istemiyorum. Allah bize nasip edecek mi bilmiyorum. Ama artık anne baba olmayı çok istiyoruz” dedi.


 
Erkeklere büyük sıkıntı oldu


 
Geçtiğimiz aylarda 6. yıl dönümlerini gelinlik giyerek kulladıkları için yakın çevresindeki erkeklerin eşlerinden dolayı sıkıntı yaşadığını söyleyen Gizem Hatipoğlu “ 6. yıl dönümü kutlamamız diğer erkekler için biraz sıkıntılı oldu. Eşlerinden sürekli böyle şeyler duyabilirler ama yapmalılar bence” dedi.


 
En enteresan hediyeyi Hakan'dan aldım


 
Eşi Hakan Hatipoğlu’ndan aldığı en enteresan hediyenin evlilik teklifi ettiği yüzük olduğunu söyleyen Gizem Hatipoğlu “ Hakan’ın en enteresan hediyesi Panama’da evlilik teklifi yapacakken çok ilginç bir yüzük bulmuştu. Evlilik teklifi için o yüzüğü taktı parmağıma. Aldığım en enteresan hediye o oldu” dedi.