Gerilim tırmanıyor

Gerilim tırmanıyor

Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Dizinin ana karakterlerine hayat veren oyuncular, “Seyirciyi bu sezon daha heyecanlı, daha gergin bölümler bekliyor” diyor.

BURCU BİRİCİK
DİZİDE KİMSE İYİLİK ABİDESİ DEĞİL

Hayat Şarkısı, başladığı günden bu yana beğenilerek izleniyor. Siz bu başarıyı neye bağlıyorsunuz? - Evet, öyle ve bunun için de hepimiz inanılmaz mutluyuz. Ama bunun sebeplerini şudur budur diye sıralayamam. Çünkü bir bütün... Aşklarımız, aile yaşantımız, arkadaşlıklarımız hepsi seyirciye çok gerçek, çok samimi bir şekilde geçti belli ki. Bir de şuna inanıyorum, dizide kimse iyilik, doğruluk abidesi değil. Kimse ne salt kötü ne de salt iyi, bütün karakterlerimizin bir pürüzü, bir eksiği var. Tıpkı gerçek hayattaki gibi.* Son bölümde Hülya’nın sırları açığa çıktı. Hülya ve Kerim aşkı bundan nasıl etkilenecek?- Hülya hikayenin başında her ne yaptıysa seyirci ona kızdı, hep haksız buldu. Ama Hülya’yı tanıdıkça yaptıkları ortaya çıkmasın istediler. Gel gör ki Hülya’nın yaptıkları bir bir ortaya çıktı ve şimdi onu zor zamanlar bekliyor. Başına gelenleri nasıl atlatır, göreceğiz. Kerim ile ilişkisi elbette ki ciddi zedelendi, fakat yine de ben onların aşkına inanıyorum.* Diziyi sabırsızlıkla bekleyen seyircilere bir mesajınız var mı?- Onlar gibi biz de çok özledik dizimizi, hikayemizi ve karakterlerimizi. Bir de onların özlemi bizim şevkimizi daha da artırdı. Kendimizi onlara karşı daha da sorumlu hissediyoruz. En azından kendi adıma bunu söyleyebilirim. Yani beklediklerine değecek, yine birlikte çok keyifli bölümler izleyeceğiz.

BİRKAN SOKULLU
KERİM’İN YENİ YÖNLERİYLE TANIŞTIM

* “Hayat Şarkısı”nın yeni sezonu için neler söylemek istersiniz?- Geçtiğimiz sezon seyircinin bize olan ilgisi ve sevgisi için teşekkür etmek istiyorum öncelikle... Bu tabii ki hepimizi bu sezon için daha da motive ediyor. Kerim’i daha iyi keşfettiğim, geçen sezon görmediğimiz yönleriyle tanıştığım, onun daha güçlü, hayatının kontrolünü eline alıp yeni kararlar verebildiği bir dönemi oynamak beni çok keyiflendiriyor. Umarım seyirci de keyif alır.* Diziye ilk başladığınız gün ile bugün arasında ne gibi farklar var? “Hayat Şarkısı”ndan sonra hayatınızda neler değişti?- Benim hayatımda da, televizyonda iş yapıp seyirciye ulaşan her oyuncunun hayatındaki değişimler yaşandı tabii. Sosyal medyadaki alakanın artışını fark etmemem mümkün değil. * Bu sezon Kerim’in işi daha zor gibi gözüküyor. Hülya ve Kerim aşkı, Kerim’in ailesi ile ilişkisi ne şekilde değişecek? - O kadar tüyo vermem, izleyip göreceğiz.

 

AHMET MÜMTAZ TAYLAN
ESKİDEN GENİŞ BİR AİLENİN FERDİYDİM

* “Hayat Şarkısı” yine ekranlarda fırtına estirmeye geliyor. Neler olacak yeni sezonda?- Bilsem de söylememem gerekirdi değil mi? Senaristimiz Mahinur (Ergun) ve yapımcımız Gül (Oğuz) hanımlara sorarsanız belki acık ucundan koklatırlar (gülüyor).* Seyircinin Bayram Cevher’i bu denli sevmesini neye bağlıyorsunuz?- Sahici bir karakter izletmek için gösterdiğim çabanın izleyenlerde karşılık bulması galiba... Tanıdıkları birine çok benzeyen bir karakter olduğunu ifade etti pek çok seyirci.* Aşk, dostluk, düşmanlık, aile gibi duyguların ön planda tutulduğu bir dizide yer almak kendi ilişkileriniz üzerine bir etki yaratıyor mu? - Eskiden geniş bir ailenin ferdiydim. Pek azaldık. Büyüklerimiz göçtüler. Sette geniş bir ailenin pabuç dilli babası olmak, o eski güzel günlere özlemimi köpürtüyor bazen. Bazen de oyunsu bir avuntuyla yetinip özlemi bir sonraya erteliyorum.

 

TAYANÇ AYAYDIN
KEMİK BİR EKİP OLDUK

* İkinci sezon için neler söylemek istersiniz?- Evet, ikinci sezona hızlı girdik. Bu soru genelde sorulur ama biz oyuncular hep kaçarız neler olduğunu söylemekten. Çünkü sürprizi kaçsın istemeyiz. Ama daha heyecanlı, daha gergin bir sezon izleyecekler. Enerjisi artarak devam edecek. Umarım biz ekip olarak seyirci de izleyici olarak keyif almaya devam eder.* Dizinin bu kadar beğenilmesini siz neye bağlıyorsunuz?- Bu bir ekip meselesi. Yönetici kadrosundan oyuncularına, yönetmenlerine kadar herkesin kimyasının tuttuğu kemik bir ekip olduk. Böyle bir ekip kurmak, başarıyı getiriyor.* Hüseyin ve Melek bu sezon aşklarını özgürce yaşayabilecek mi dersiniz?- Bu gerginlik, bu git gel durum devam edecek gibi görünüyor ama bu sadece benim öngörüm. İkisi adına da hayırlısı olsun. Hüseyin ile Melek aşklarını özgürce yaşayabilecekler mi bilmiyorum, herhalde yaşayamamaları seyirciyi daha çok ilgilendiriyor ve ayakta tutuyor.

 

ECEM ÖZKAYA
SİZ SEYREDİN BİZ ÇALIŞIRIZ

* Kısa bir aradan sonra yoğun tempoya dönmek nasıl geldi?- Durmak beni daha çok yorar. O yüzden siz seyredin, biz tempomuzu artırarak çalışalım, ben bu durumdan şikayetçi olmam. * “Hayat Şarkısı” gibi başarılı bir projede yer almak size kendinizi nasıl hissettiriyor?- En başından beri çok mutluyum, bunu bir de başarımızla taçlandırdıktan sonra değmeyin keyfimize.* “Melek beni çok durulttu” demişsiniz. Melek’ten sonra hayatınızda neler değişti?- Her karakter kendini öğretiyor ve kendi içimde yeni bir tanışıklık başlatıyor. Tıpkı birinden yeni bir şeyler öğrenmek gibi.

SERAY GÖZLER
HER AİLEDE BİR SÜHEYLA VARDIR

* Süheyla karakteri izleyici tarafından çok sevildi. Sizce bu karakterin bu denli sevilip kabul görmesinin sebebi nedir?- Kadınlar kendilerini, erkekler eşlerini ve bence herkes annesini gördü. Her ailede bir Süheyla vardır bizde... * Dizide müthiş bir aile hikayesi var. Peki setteki durum nasıl?- Gerçekten müthiş bir aile olduk. Aman aman nazar değmesin (gülüyor).* Dizinin dönüşünü sabırsızlıkla bekleyen seyircilere bir mesajınız var mı?- Var tabii... Onlar, bizim her hafta evlerine konuk olduğumuz akrabalarımız. “Hayat Şarkısı”nı soluksuz izlemeye devam etsinler.

 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 01:08:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin