Genç yazar Arda Erel tarzını yeniledi!

Genç yazar Arda Erel tarzını yeniledi!
Yayınlanma Tarihi: 22.03.2018 17:05 | Değiştirme Tarihi: 22.03.2018 17:06

Arda Erel, yeni kitabı için usta fotoğrafçı Muhsin Akgün'ün objektifine poz verdi. 

Milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği ve paylaşımlarıyla insanların hayatına dokunan Sosyal Medya Fenomeni ve aynı zamanda yeni jenerasyonun en genç ve başarılı yazarlarından Arda Erel, İnkılap Kitabevi  imzalı 3. kitabı Kendine İyi Bak'ın fotoğraf çekimi için usta fotoğrafçı Muhsin Akgün'ün objektifine poz verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ARDA YEPYENİ TARZIYLA ETRAFINA POZİTİF ENERJİ SAÇIYOR ! 

Bir çok insana ilham olan yazılarının yanı sıra aurası ve sempatikliği ile de insanları ilk etapta etkisi altına alan Arda Erel, fotoğraf çekimi için televizyon - dizi ve sinema dünyasının yakından tanıdığı, birçok başarılı dizi ve sinema filminin ve  aynı zamanda birçok ünlünün de stil danışmanlığını yapan Fatoş Suda ile bir araya geldi.

Kendine İyi Bak isimli son kitabı kısa sürede üçüncü baskıya giden, hem Türkiye'de hem de yurt dışında yoğun bir ilgi gören Erel,  kaleminin iyileştirici gücü ile okuyuculara ilham ve güç olmaya devam ediyor.

Arda Erel, yazarlığının yanı sıra hayata geçirmeyi planladığı özel projeleri ve şarkı sözü yazarlığı konusunda takipçilerini şaşırtacak.