Genç TikTok fenomeni Merlin Blackmore'dan şaşırtan itiraf: 27 annem, 149 kardeşim var

19 yaşındaki Kanadalı TikTok fenomeni Merlin Blackmore, Tiktok hesabından paylaştığı bir video ile tüm takipçileri şoka uğrattı. Merlin Blackmore, paylaştığı videoda babasının 27 eşi ve 150 çocuğu olduğunu duyurdu. 19 yaşındaki Blackmore, Kanada'nın en ünlü çok eşli ailesinin bir üyesi olduğunu duyururken, uzun yıllar boyunca bu konuyla ilgili açıklama yapmak istediğini, ancak şimdi kendisini hazır hissettiğini belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 16:02
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 16:04
Genç TikTok fenomeni Merlin Blackmore'dan şaşırtan itiraf: 27 annem, 149 kardeşim var

Sosyal medya uygulaması TikTok'ta 300 bin takipiçisi olan 19 yaşındaki Merlin Blackmore, hesabından paylaştığı bir video ile, 27 üvey annesi 149 de kardeşi olduğunu açıkladı. 

Merlin Blackmore babası Winston Blackmore'un 72 oğlundan biri olduğunu da sözlerine ekledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Şu anda hayatını ABD'de sürdüren 19 yaşındaki genç fenomen, 'tarikattan' çıktığını ve çıktığı için de konuşmaya karar verdiğini belirtiyor. 

TikTok paylaştığı videoda, geniş ailesini tanıtan Merlin Blackmore, bir görselde de babasının kucağındaki kişinin kendisi olduğunu söylüyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Büyük bir ailede yaşamanın zorluklarından bahseden 19 yaşındaki genç, ebeveynlerinden destek almanın son derece zor olduğunu belirtirken "Annem kesinlikle hayatımda büyük bir rol oynamış olsa da, her zaman yanımda değildi. Babam ise asla yanımda olmadı." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

YAŞIT OLDUĞU KADEŞLERİNİN HEPSİNİN ADI 'M' İLE BAŞLIYORMUŞ

Farklı annelerden olan iki kardeşi ile üçüz olduğunu kabul eden Blackmore, aynı doğum yılına sahip 12 kardeşinin olduğunu ve bunların isimlerinin 'M' harfi ile başladığını belirtti. Üçüz kardeşler, tarikattan ayrılmalarına rağmen aileleri ile bağlarını koparmamaya özen gösteriyorlar.