Genç şarkıcı Aleyna Tilki'den dikkat çeken taytlı paylaşım! "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz"

Her hareketiyle tüm dikkatlerini üzerine toplayan ve geçtğimiz günlerde İngiltere'nin Londra şehrine müzik çalışmaları için giden genç şarkıcı Aleyna Tilki'den sosyal medya hesabı instagram üzerinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Taytı ile verdiği bir pozu kendi hesabından paylaşan Aleyna Tilki, bu paylaşımının altına düştüğü notla da dikkatleri üzerine çekti. Genç şarkıcı paylaşımında "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz. Kostüme bazen gerek yok. Kazan bizi eritiyor" notunu yazdı.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 09:37
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 09:37
Genç şarkıcı Aleyna Tilki'den dikkat çeken taytlı paylaşım! 'Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz'

Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde milyonlarca kişi tarafından tanınan Aleyna Tilki, iki yıldır zor günler geçirdiğini ve pek bir şey üretemediğini açıkladıktan sonra İngiltere'ye gitmişti. Bir süre Türkiye'den uzak kalacağını söyleyen genç şarkıcı, müzik çalışmalarını Londra'da yapacağını açıklamıştı.

Bir aydır İngiltere'de yaşayan 21 yaşındaki şarkıcı, Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

"KOSTÜME GEREK YOK"

Aleyna Tilki son olarak Londra'da yaşadığı evde, yatak odasında çekilen pozlarını paylaştı. Lila renkli taytıyla pozlar veren Tilki, paylaşımında Cadılar Bayramı'na göndermede bulundu.

Genç şarkıcı paylaşımında "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz. Kostüme bazen gerek yok. Kazan bizi eritiyor" notunu yazdı. Aleyna Tilki bu paylaşımıyla kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin