Genç oyuncu çileden çıktı: Son kez uyarıyorum

Genç oyuncu Berkay Hardal, 4 ay önce tanıştığı Dilan Telkök ile nikah masasına oturdu. Hardal, nikah sonrası gelen olumsuz yorum yazanları ise sert bir dille uyardı.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2019 11:44
Değiştirme Tarihi: 13.10.2019 11:44
Genç oyuncu çileden çıktı: Son kez uyarıyorum

Ekranların genç yüzlerinden olan Berkay Hardal, bir süredir aşk yaşadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin hareminde yer alan güzel oyuncu Dilan Telkök'le sürpriz bir nikahla dünyaevine girdi. Ancak genç oyuncunun mutluluğuna, gelen olumsuz yorumlardan sonra gölge düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

"KAPTIM GİDİYORUM"

Telkök, eşi Berkay Hardal ile bu karesini sosyal medya hesabından, "Kaptım gidiyorum" notuyla yayınladı. Nikaha ünlü çiftin yakın dostları katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dört ay önce tanışan Berkay Hardal-Dilan Telkök çifti geçtiğimiz hafta nişanlanmıştı. Çift sadece bir hafta sonra yakın dostlarının katıldığı bir törenle nikah masasına oturdu. Çiftin nikah fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Berkay Hardal evlendikten kısa bir süre yaptığı sosyal medya paylaşımı ile kafaları karıştırdı. Oyuncu şu ifadeleri kullandı: "Eşime mesajlarınıza, laflarınıza dikkat etmeniz konusunda son kez uyarıyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.