Gelin adayı Hanife Gürdal sevgilisi Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturdu

Gelin adayı Hanife Gürdal sevgilisi Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturdu
Yayınlanma Tarihi: 19.12.2019 09:47
Değiştirme Tarihi: 19.12.2019 09:47

Katıldığı evlilik programında tüm Türkiye'nin dikkatini çeken ve hatrı sayılır bir şöhretin kapısını aralayan gelin adayı Hanife Gürdal, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturdu. Öte yandan Hanife'nin gelinlik dekoltesi de sosyal medyada olay yarattı

Türkiye, Hanife Gürdal'ı katıldığı evlilik programı sayesinde tanıdı. Programda, evlenmek için kendisine uygun bir damat adayı arayan Hanife'nin, canlı yayındaki çıkışları da birçok kez sosyal medya sayfalarında ses getirmiş, o da bu şöhretin kaymağını yiyerek ününe ün katmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hanife Gürdal şimdi ise hayaline kavuştu. Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz ile evlilik yolundaki en büyük adımlardan birini atarak, nikah masasına oturdu.  Çiftin nikah fotoğrafından ilk kareler de sosyal medyaya düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hanife Gürdal, Instagram hesabından düğün anlarına ilişkin görüntüleri paylaştı ve binlerce beğeni aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğrafta Hanife Gürdal'ın oldukça sade bir gelinlik tercih ettiği görüldü.

Gürdal, kendi Instagram sayfasının hikayeler kısmından da nikah hazırlıklarına dair kareleri paylaştı.

HANİFE GÜRDAL'IN EŞİ KEMAL AYVAZ KİMDİR?

Hanife ile fotoğraf çekiminde tanışan Kemal Ayvaz aslen Trabzonlu ve 24 yaşında. Fotoğraf çekmeye meraklı olan Kemal Ayvaz Hanife ile de Trabzon'da tanışmış. Hanife fotoğraflarını çekmesini istemiş ve o anda aralarında bir çekim olmuş. Daha sonra daha sık görüşmeye başlayan ikilinin arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüş. Fotoğrafçı olan Kemal Ayvaz, Hanife'den sonra ünlendi ve sosyal medyada 20 binden fazla takipçisi var. 

Haber ile ilgili metin girin!.