Geçtiğimiz yıl boşanmışlardı... Brad Pitt ile Angelina Jolie arayı düzeltti

Bir dönem ABD'de herkesin parmakla gösterip örnek çift olarak işaret ettiği Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti, dört yıl önce ayrılmış geçtiğimiz yıl da boşanmıştı. Ünlü çiftin aradan geçen sürenin sonrasında buzları erittiği belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 16:29
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 16:29
Geçtiğimiz yıl boşanmışlardı... Brad Pitt ile Angelina Jolie arayı düzeltti

Geçtiğimiz yıl Angelina Jolie'den resmi olarak boşanan, ayrılıkları ise 4 yıl öncesine dayanan Brad Pitt, geçtiğimiz perşembe günü Angelia Jolie'nin Los Angeles'taki evine girerken görüntülendi. Ünlü çiftin arayı düzelttiği ifade ediliyor.

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin aile terapileri aldığı ve şu an ikisinin de iyi olduğu, ikiliye yakın bir kaynak tarafından söylendi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Çiftin 3'ü öz 3'ü de evlatlık olmak üzere toplamda 6 çocuğu var. 

Angelina Jolie 2018 yılında ayrılıkla ilgili yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz 10 yıl içinde önce annemi kanserden kaybettim. Sonra kendim kanser korkusu yaşadım. Bu yüzden önce göğüslerimi, sonra yumurtalıklarımı ve rahmimi aldırdım. Bütün bu süreç gerçekten çok zordu. Söylemesi bile kalp kırıcı ama tüm bu yaşananlar bizim Brad ile yollarımızı ayırmamıza neden oldu." ifadelerini kullanmıştı.