Geçtiğimiz aylarda nişanlanan Yasemin Sakallıoğlu ve Burak Yırtar çifti ayrıldı

Geçtiğimiz aylarda nişanlanan Yasemin Sakallıoğlu ve Burak Yırtar çifti ayrıldı
Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 13:29 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 13:30

Yakın zamanda evlenmesi beklenen Yasemin Sakallıoğlu ve nişanlısı Burak Yırtar çifti ayrılık kararı aldı. Yasemin Sakallıoğlu ve Burak Yırtar aylığının nedeni, Sakallıoğlu'nun sinema filmine fazla yoğunlaşması olarak belirtildi.

Sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallı ve geçtiğimiz aylarda nişanlanan Burak Yırtar ayrıldı. Çiftin yakın zamanda evlenmesi beklenirken, ayrılık aileler arasında şok etkisi yarattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Çiftin ayrılık sebebi ise şaşkınlık yarattı. Yasemin Sakallıoğlu'nun sinema filmine çok fazla yoğunlaşması çiftin arasını açtı. Bunun üzerine Sakallıoğlu'na nişanlısından 'ilişkimize zaman ayır' denerek uyarı geldi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sakallıoğlu’nun işine olan bağlılığı giderek ikilinin arasındaki ipleri kopardı. Çift çareyi ayrılmakta buldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yasemin Sakallıoğlu ve Burak Yırtar’ın barışması için ailelerin devreye girdiği öğrenildi.

YASEMİN SAKALLIOĞLU KİMDİR? YASEMİN SAKALLIOĞLU KAÇ YAŞINDA?

Yasemin Sakalloğlu kimdir? sorusu Google'da en çok aratılan soruların başında geliyor. 1998 yılında İstanbul'da doğan Yasemin Sakallıoğlu, üç kardeşin en küçüğü durumunda. Doğumu sonrası bebekken Rize'ye gönderilen ve burada 6 yaşına kadar kalan Yasemin Sakallıoğlu, yeniden İstanbul'a gönderildi. Liseyi bitirdikten sonra bankacılığıa atılan Yasemin, sonrasında  İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde eğitim gördü.

Sosyal medyada çektiği komik videolarla bir fenomen haline geldi. Yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Sakallıoğlu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Bir süredir beraber olduğu  Burak Yırtar ile 2019 nisan ayında nişanlandı ancak çift kasım ayında ayrılık kararı aldı. Şahan Gökbakar önderliğinde Zenga isminde ilk sinema filmini çeken Yasemin Sakallıoğlu'nun yoğun iş temposu nedeniyle nişanlısıyla şiddetli bir tartışma yaşadığı, bu nedenle ayrılık kararı aldığı iddia edildi.