Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gece Yolcuları’nın yepyeni videosu ”Aldatıldık Arkadaş” yayında

Gece Yolcuları’nın yepyeni videosu ”Aldatıldık Arkadaş” yayında

Gece Yolcuları, Neden albümünün en melankolik ve en çok konuşulan parçaları arasında yer alan “Aldatıldık Arkadaş” için çektiği videosunu yayınladı.

08.06.2018 19:51

Gece Yolcuları, Neden albümünün en melankolik ve en çok konuşulan parçaları arasında yer alan “Aldatıldık Arkadaş”a, İstanbul’un eşsiz semtlerinde çektiği videosunu yayınladı.

“Aldatıldık Arkadaş” parçasını sevenlerin uzun zamandır beklediği videonun yönetmenliğini, Bosna belgesellerinin ödüllü yönetmeni Onur Kök, görüntü yönetmenliğini ise Gürol Beşer yaptı.

Arnavutköy, Galata, Kuledibi, Rumeli Hisarı gibi şehrin muhteşem manzaralarına sahip semtlerde çekilen video, Edis İlhan’ın performansının yanı sıra izleyicilere duygu dolu bir İstanbul gecesi vadediyor.

Yıllardır her fırsatta İstanbul’un bir müzisyen için ilham veren büyük bir zenginlik olduğunu vurgulayan grup, geceye ve İstanbul’a olan bağlılığını “Aldatıldık Arkadaş” videosuyla sevenlerine anlatıyor.

Sony A7s 2 kameralar ile 5 kişilik bir ekip ile çekilen video 1 günde tamamlandı.

“Aldatıldık Arkadaş” videosu için: https://youtu.be/J4pX8e_s7cg

GECE YOLCULARIVokal: Edis ilhanGitar: Uğur ArslantürkoğluGitar: Umut YıldızBas Gitar: Orkun GezerDavul: Deniz Kaymaraz

ALDATILDIK ARKADAŞBeste ve Söz: Uğur Arslantürkoğlu / Edis İlhan / Volkan Fatih YılmazAranje: Haluk Kurosman / Özer DönerkayaProdüktör: Haluk KurosmanYönetmen: Onur Kök

Yorumlar | 0
üye profil