Gaye Turgut Deniz Evin çifti nazara geldi!

Gaye Turgut Deniz Evin çifti nazara geldi!

Beni Affet dizisinde onlarca kovalama sahnesi çeken Gaye Turgut, yeni bölüm çekimlerindeki bardak kırılma sahnesinde hastanelik oldu!

Dört sezon boyunca ‘Beni Affet’ dizisinde dram ve kovalama sahneleriyle dikkat çeken Gaye Turgut, geçen hafta bardak kırılma sahnesinden sonra hastanelik oldu. Cam parçaları ayağında derin yerlere giren oyuncu, sete ara verdi

19 Eylül’de yeni sezonuna başlayacak günlük dizi ‘Beni Affet’ çekimlerinde Gaye Turgut sette kaza geçirdi. ‘Bahar’ karakterini canlandıran Turgut, dizide bardak kırma sahnesinden sonra parçalanan camlar ayağına battı. Ayağına dikişler atılan Turgut için, bazı cam parçaları derine girdiği için operasyon yapıldı.  Doktorlar oyuncunun ayağını yararak kalan cam parçalarını çıkardı. Sete ara veren Turgut, “Verilmiş sadakam varmış. O kadar dram ve kovalama sahnelerinde başıma hiçbir şey gelmemişti. Ama bardak kırma sahnesinde cam parçaları  ayağıma battı” dedi.  Eşi de kaza geçirdiTurgut aynı dizide abisini oynayan eşi Deniz Evin’in de geçen ay kaza yaptığı öğrenildi. Üst üste gelen olaylardan sonra Turgut, “Eşimde trafik kazası geçirdi. Araba neredeyse hurdaya döndü. Bu aralar üstümüzde nazar var” diye konuştu.

Görüntülenme : 1887 Yayınlanma Tarihi: 05/09/2016 09:20:22

Haber Yorumları (1)

500
  • Emine D
    1 yıl önce
    Gaye Hanım çook çok geçmiş olsun iyi bayramlar

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin