Gamze Özçelik Rize'de yeşilliklerin içinde poz vererek burada ev yaptırma kararı aldı

Gamze Özçelik tatil için gittiği Rize'de ev yaptırma kararı aldı. Özçelik yeşillikler içinde poz verdiği fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak Rize'yi ne kadar beğendiğini vurguladı ve "Yine ‘buraya çok güzel ev olur’ diye işaret ediyorumdur notunu düştü.

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 14:29
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 14:29
Gamze Özçelik Rize'de yeşilliklerin içinde poz vererek burada ev yaptırma kararı aldı

Umuda Koşanlar Derneği’nin kurucusu Gamze Özçelik, tatil için gittiği Rize'de yeşilliklerin içinde çekildiği bir karesini takipçileri ile paylaşarak "Yine ‘buraya çok güzel ev olur’ diye işaret ediyorumdur. Yakınlarım bilirler, belki küçüklüğümde kalabalık ve doğal bir ortamda büyümüş olmaya duyduğum özlemden, belki çok fazla yerinden ve yurdundan edilmiş canı görmek nasip olduğundan, ne zaman yeşillikler içinde boş bir arazi görsem, oraya ev/yuva yapma hayali kurarım." dedi.

Özçelik, "Allah nasip etti, Umuda Koşanlar Derneği olarak Afrika ve Arakan mülteci kamplarında evler, Suriye’de çadır kentler yapma fırsatı bulduk. Şu an devam eden mescit inşaatlarımız, çalışması tamamlanmış inşaata geçilmek üzere olan okul, yetimhane, sağlık ocağı projelerimiz var. Bu kadar yalnızlığa itildiğimiz ve güvenmeyi unuttuğumuz bu zamanda, insanın ailem dediği canlarla bir çatısının olması, birbirine yoldaş olabilmesi, hayatı iyisi ve kötüsüyle paylaşabilmesi kadar güzel çok az şey var bence...” cümlelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.