Gamze Erçel'e takipçisinden şok mesaj: Annenizin hastalığı bebeğinizde devam edebilir

Caner Yıldırım ile Nisan 2018 tarihinde dünyaevine giren Gamze Erçel, hayatını kaybeden annesinin adını vereceği bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 10:59
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 11:40
Gamze Erçel'e takipçisinden şok mesaj: Annenizin hastalığı bebeğinizde devam edebilir

Geçtiğimiz günlerde baby shower düzenleyen Gamze Erçel, doğacak kızını kucağına almak için gün sayıyor. Gamze Erçel, 11 Ocak'ta hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel'in adını kızına vereceklerini ifade etmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kızına Aylin Mavi adını verecek olan Gamze Erçel, takipçisinin mesajı karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Takipçisinin, "Duyduğum şey ne kadar doğru bilemem ama bebeğinize annenizin ismini vermek istiyormuşsunuz. Annenizi yaşatmanız çok güzel bir davranış ama bence doğru değil çünkü isimlerin enerjileri vardır. Günümüzde de bunun birçok örneği var. Annenizin hastalığı bebeğinizde devam edebilir. Lütfen o küçük meleğin yaşamını bu kadar tehlikeye atmayın" yorumuna yanıt verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Erçel, "Böyle birkaç mesaj okudum. Ne kadar doğru sizce, inanan var mı?" diyerek anket düzenledi.

Sosyal medyada gelen mesajların ardından Gamze Erçel, "İsminden tabii ki vazgeçmedim arkadaşlar, bir sakin. Biz ilk ismini koyarken bile 'Aylin' Mavi koyalım ama 'Mavi' ismini kullanalım demiştik. O yüzden şimdi 'Mavi' yazdım" açıklamasını yaptı.