Gamze Akman’dan gençleşme sırları

Cilt bakımında alkollü sıkılaştırıcılar kullanılması, kimyasallara maruz bırakılması ve gerdirme estetiklerinin yapılması kötü sonuçlara neden olabiliyor. Uzm. Est. Gamze Akman, artık dönemimizde, cildin üstüne değil, hücrelerin içine yönelik tedaviler uygulanması uzun vadede kalıcı ve gençleştirici sonuçlar oluşturduğunu belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2021 09:53
Değiştirme Tarihi: 26.10.2021 09:53
Gamze Akman’dan gençleşme sırları

Gamze Akman konuyla ilgili şöyle konuştu;
Cildin çevresel faktörlerden etkilenmesi, kırışıklıkların ve sarkmaların oluşmasında birincil neden. Bu nedenle Vitamin Detox uygulaması, cildin hücrelerle barışmasını sağlıyor. Cildinizi hücrelerle barıştırırsanız, en iyi sonuçların çıkacağından emin olabilirsiniz. Cildinizin kaybettiklerini bilmek, ona göre bir detox uygulamak, her zaman derinin alt tabakasında temizliğin gerçekleşmesine ve cildin yenilenmesine yarayacaktır. 

Cildiniz için en iyisini her zaman siz bilirsiniz. Son zamanlara çok fazla gündemde olan gençlik aşısı, cildin üzerindeki kırışıklıkların ve sarkmaların sırrını buldu. Aslında cildin en değerleri hazinesi A, C, B, K, E vitaminlerinde saklı. Vitaminlerle ve aşı tedavisiyle, ciltteki göçmelerin nedenleri araştırıldıktan sonra tedavinin yüksek oranda iyi sonuçlar verdiği gözlemlendi. 

Cildinize iyi bakmanız yetmiyor!
Gamze Akman, uzun yıllardır cilt sağlığı ve estetik üzerine gelişmeleri takip ederek, cildin canlı kalması için yapılan birçok uygulamanın hatalı olduğunu düşündüğünü söyledi. Genellikle kremler ve aktardan alınan malzemelerle yapılan maskeler cildin PH değerini bozabiliyor, yağ dengesinin karmaşıklaşmasına neden olabiliyor. Genç bir cilt için her zaman vitamin kürlerine başvurmanın kalıcı çözüm olduğunu belirtti.

Sağlıklı ve parlak ciltlerin sırrı 
Akman, “Sağlıklı ve parlak ciltlerin sırrı güzel bir cilt bakımı ve gözenek sıkılaşmasından geçiyor. Cildinizde gözeneklerin açılması ve genişlemesi sonucunda yaşlanma belirtileri artacak, cildiniz mat ve soluk görünecektir. Bunun için vitamin bakımı yapmak, derinlemesine temizlemek her zaman işe yarayacak, cildinizi sağlıklı kılacaktır. “ dedi. 

İlgili Sayfalar: Magazin