Game of Thrones'un nefret edilen karakteri Joffrey (Jack Gleeson), İstanbul'da ortaya çıktı

Game of Thrones'un nefret edilen karakteri Joffrey (Jack Gleeson), İstanbul'da ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 10:25 | Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 10:25

Game of Thrones'un dünya genelinde milyonlarca hayranının olmasında, hikayenin yanı sıra kötü karakterlerin de etkisi büyüktü. Onlardan biri de Joffrey karakterine hayat vererek birçok bölümde insanların nefretini kazanan Jack Gleeson. Ünlü oyuncu sevgilisiyle İstanbul'da ortaya çıktı.

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Joffrey karakteri ile herkesin nefretini kazanan Jack Gleeson sevgilisi ile İstanbul'da. Gleeson hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran Games of Thrones dizisinin kötü karakteri Joffrey Türkiye’de. Dizide canlandırdığı karakter ile herkesin nefretini kazanan Jack Gleeson, sevgilisi ile birlikte tatil için İstanbul’u tercih etti.

Ünlü yıldızın İstanbul’da olması sosyal medyanın gündemine oturarak çok konuşulanlar arasına girdi. Hatta bir Twitter kullanıcısının Gleeson ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı ve “Kadıköyde yürüyosun karşına joffrey çıkıyor daha saçma çok az şey gördüm” dedi. Bir anda fotoğraf yoğun ilgi gördü. Ünlü oyuncuyu görenler, sevgilisi ile birlikte çiğ köfte, nohut pilav yediğini belirtti.