Galataport nerede? Acun Ilıcalı'nın canlı yayında açıkladığı Survivor final yeri olan Galataport nerede?

Survivor son bölümünde Survivor finali ile ilgili açıklamayı Acun Ilıcalı yaptı. Pazartesi ve Salı günleri gerçekleştirilecek olan Survivor finaliyle ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de Survivor finalinin nerede olacağıydı. Acun Ilıcalı, hem Survivor yarışmacılarının hem de Survivor seyircilerinin merakını giderdi ve Survivor finalinin nerede olacağını açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor finalinin Galataport'ta olacağını Survivor canlı yayının da herkesle paylaştı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor finali açıklamasının ardından birçok kişi 'Galataport nerede? Survivor finali yeri Galataport nerede? diye internette arama yapmaya başlardı. İşte Galataport nerede sorusunun yanıtı...

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 13:38
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 13:38
Galataport nerede? Acun Ilıcalı'nın canlı yayında açıkladığı Survivor final yeri olan Galataport nerede?

Acun Ilıcalı Survivor canlı yayınında Survivor'ın finalistlerine en çok merak ettikleri açıkladı ve Survivor final yerinin neresi olacağını söyledi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Yarışmacılarımız karşımızda ve heyecanla tekr bir şeyi merak ediyor. Büyük final nerede olacak? Yarın buradasınız, pazar buradasınız ve pazartesi büyük final nerede olacak? Galataport'ta olacak. Survivor'ın büyük finali İstanbul'da Galataport'ta boğazda olacak. İstanbul boğazının en güzel noktalarından biri olacak. Turistlerin akın edeceği Galataport, bizim için inşaata ara verildi. Bize özel hazırlanıyor ve finali Galataport'ta yaşayacaksınız. Finalistler tekneyle gelecek. Uçaktan indikten sonra tekneyle Galataport'a gelecek. Bunu hep beraber yaşayacağız, şimdilik nefesleri tutalım." ifadelerini kullandı. Peki ama Galataport nerede?

Haber ile ilgili metin girin!.

GALATAPORT NEREDE? SURVİVOR FİNAL YERİ GALATAPORT

Survivor finalinin bu sene yapılacağı yer olan Galataport, İstanbul Karaköy'de bulunuyor. Yapım aşaması halen sürdürülen Galataport'un inşaatı, Survivor finali için şimdilik durdurululdu ve özel olarak Survivor finali için bir bölümü hazır hale getirildi. Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı.